Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » ***Masno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

RE: ***Masnoæa / kolesterol*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Sem medikamenata raznoraznih, šta se sve konzumira za smanjenje razine kolesterola i ukupne masnoæe u organizmu? Za eventualne posljedice otprilike znam šta slijedi.

    Tražila sam po ovom podforumu, no nema èini mi se sliène teme, ako ima, neka moderi spoje.



svako jutro na taste jedan "Grejpfruit" iscijediti i popiti sa malo vode bez secera

sirce od divljih jabuka na isti nacin piti a moze i stavljati u salatu itd

veoma je zdravo inace a pomaze sa tim sto rezultate ne mozes ocekivati ako ne pijes najmanje 30/40 dana 10.gif

___________________________________________________________________

    10-03-2008 16:30 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com