Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ***Muz i zena ili je bolje Zena i muz*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma jok kakvi gurnem na sales appt kad mi zatreba

fashion roba izvoz uzvoz

ali imam pravi marketing skeem za sales 19.gif 13.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      06-27-2008 19:50 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od beli:

        znas sta je zlatno pravilo na poslu...drzat distancu...prema svima....
        nema drug, rodbina, ovo, ono...pos'o je pos'o i treba ga shvatiti kao takvog...nishta
        emocije...raja vecinom se ovde zahebe...zato i stradaju...


      Mislim da je ovo poenta prièe 10.gif .
      Uostalom, sluèajno je primjer muž i žena ili žena i muž...moglo je biti roðaci, braæa, sestre....to je isto. Ne odvajam braène partnere od bilo koje druge rodbinske veze u poslu.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      07-01-2008 08:51 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      cvijetic_vila cvijetic_vila is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 364
      Location: negdje ispod mosta

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Aleksandra:

        ma dobro,

        poenta je sljedeca nije do njih nego do nas. niko te ne moze prevariti osim ako sam to ne dozvolis. a sad nekad sto si glup, nekad sto si slab, nekad sto si hajvan, nekad sto te boli briga, ima raznih motiva...


      Ovo ti je u dvoje smo jaci, ma fora je kod nas nevezano za parova svako svakog gleda prevariti bez obzira par ne par, muz i zena ili samo prijatelji, a takvih koji se mogu nazvati prijateljima je vrlo malo. Treba imati svoj stav pa vidjeti sta je najbolje, a ono sto kazes dogovoris se sa njim tako zena kaze e ne moze tako to mi je bezveze i primjer amaterizma. Ako je firma u pitanju trebali bi imati usaglasene stavove i principe.
      Ipak mislim da je moguce raditi posao zajedno ali ako se usaglase za principe, odredbe i ponasanje na radnom mjestu

      ___________________________________________________________________

        Sve u životu se vrati, dobro i loše, zasluge i grijesi


        Zoo TV

      07-01-2008 12:17 cvijetic_vila is offline Posalji email za cvijetic_vila Pregledaj poruke od cvijetic_vila Dodaj cvijetic_vila u listu prijatelja
      Aleksandra Aleksandra is a Female
      moforaja




      Poruka: 10252
      Location: Mostar
      pokretac teme Thread Started by Aleksandra

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sada je definitvno vrijeme poremecenih sistema vrijednosti.
      parametri su se izgubili
      tesko je svakako, ali ipak...dogovor bi trebao biti besa, bez obzira na sve.
      u praksi je to drugacije.
      prvo pravilo profesionalnosti je mogucnost razgranicavanja situacija, al na ovom prvom obicno mnogi padnu, a posao trpi.

      ___________________________________________________________________






              07-01-2008 14:28 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
              Prika Prika is a Male
              brato




              Poruka: 867
              Location: Daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              JOS TABORITE.... 19.gif

              ___________________________________________________________________
              PS.Fuck Peter,Fuck Merry 05.gif

              07-01-2008 17:05 Prika is offline Pregledaj poruke od Prika Dodaj Prika u listu prijatelja
              Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com