Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Pomoc za nabavku proteze » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Pomoc za nabavku proteze Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta reci, i sami mozete da pretpostavite kako mi je kada pogledam istini u oci, na veliku zalost....radi se o nasem prijatelju, premladom decku koji nikada ni sanjati nije mogao da ce se bas njemu to dogoditi. Zivot je nepredvidiv. Jedni bez drugih ne mozemo, sve je lakse u dvoje, zato molim Vas obratite paznju na sljedeci tekst.
Ukoliko mozete da novcano pomognete ovom divnom mladom decku mnogo Vam hvala,od srca!


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pasha dana 10-14-2008 u 21:53.

10-14-2008 21:08 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tekst s bljeska sa slikom ovog mladiæa

    http://www.bljesak.info/content/view/18259/158/

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

10-14-2008 21:58 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Traumatska amputacija noge - dakle na licu mjesta, pri velikom udaru motocikla o betonski zid Stanku je noga otkinuta automatski
Zelim ti svu srecu, i uz tebe smo divni momce !

___________________________________________________________________
simply the best

10-14-2008 21:58 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mlad covjek treba pomoc
cijeli zivot je pred njim

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-14-2008 21:58 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala svima.

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 10-15-2008 u 07:58.

10-14-2008 21:59 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako neko od Vas moze da apel postira i na neki drugi mostarski forum, molila bih Vas, a Stanko je za sve neizmjerno zahvalan.

___________________________________________________________________
simply the best

10-14-2008 22:01 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
BlackSoul BlackSoul is a Female
seka




Poruka: 905
Location: Tamo gdje se dobro osjecam, gdje je zivot jednostavan i lak, tamo gdje ljudi gledaju ljude kao osobe koje su kao i oni sami, tamo gdje se raja uzajmno postuje i cijeni... eto... tu bi voljela da se nalazim... a inace sam u Hügelsheim-u (baden baden)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Draga Majo...

Ovako...vec sam te dodala na MSN zbog Stanka...

Ujna njegovog tate zivi nekih 5 min pjesice dalje od mene i ima restoran svoj, moja mama a i ja ponekada radimo kod nje, a i ovako smo dobri.
sada u petak ona organizira humanitarnu akciju za Stanka, znaci cijeli promet tog dana ide samo za njega u njegovu kasu za protezu...potrudit cemo se da bude sto bolje za raju tako da se fin prihod skupi 10.gif

Stanko (koliko mi rece ujna njegova Milka) dolazi sada sljedecih dana u Frankfurt kod familije, i ona ce ici tamo, otvorit ce se racun na njegovo ime tako da cu ja cim se prije otvori upisat ovdje da raja vidi i moze uplatiti ko zeli 10.gif

Ja cu sutra nazvati vlasnika jedne nase diskoteke ovdje (nekih 10-ak km dalje od mene) i pokusat sa njim razgovarati da u subotu (odmah sljedecu sada) kada bude gostovao Sasa Matic odvoji neki dio prometa za Stanka, znaci da jedan dio daruje u tu humanitarnu svrhu, drzi mi fige i nadam se da ce i to uspjeti 01.gif

Toliko za sada trenutno, sutra se javim opet ovdje ako budem vec imala broj racuna za stanka, koji ce njegova ujna za njega otvoriti 10.gif

Stanku sve najbolje zelje prenesi od nas iz Hügelsheima (Baden Baden-a) a uskoro cemo se i vidjeti ako Bog da 33.gif

___________________________________________________________________
29.gif

10-14-2008 22:54 BlackSoul is offline Posalji Email za BlackSoul Pregledaj poruke od BlackSoul Dodaj BlackSoul u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BlackSoul:

    Draga Majo...

    Ovako...vec sam te dodala na MSN zbog Stanka...

    Ujna njegovog tate zivi nekih 5 min pjesice dalje od mene i ima restoran svoj, moja mama a i ja ponekada radimo kod nje, a i ovako smo dobri.
    sada u petak ona organizira humanitarnu akciju za Stanka, znaci cijeli promet tog dana ide samo za njega u njegovu kasu za protezu...potrudit cemo se da bude sto bolje za raju tako da se fin prihod skupi 10.gif

    Stanko (koliko mi rece ujna njegova Milka) dolazi sada sljedecih dana u Frankfurt kod familije, i ona ce ici tamo, otvorit ce se racun na njegovo ime tako da cu ja cim se prije otvori upisat ovdje da raja vidi i moze uplatiti ko zeli 10.gif

    Ja cu sutra nazvati vlasnika jedne nase diskoteke ovdje (nekih 10-ak km dalje od mene) i pokusat sa njim razgovarati da u subotu (odmah sljedecu sada) kada bude gostovao Sasa Matic odvoji neki dio prometa za Stanka, znaci da jedan dio daruje u tu humanitarnu svrhu, drzi mi fige i nadam se da ce i to uspjeti 01.gif

    Toliko za sada trenutno, sutra se javim opet ovdje ako budem vec imala broj racuna za stanka, koji ce njegova ujna za njega otvoriti 10.gif

    Stanku sve najbolje zelje prenesi od nas iz Hügelsheima (Baden Baden-a) a uskoro cemo se i vidjeti ako Bog da 33.gif

10.gif

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    10-15-2008 08:40 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    black,super,nadam se najboljem 10.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    10-18-2008 15:37 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com