Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Ego i njegova funkcija u me » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa ne kontam bas.....zato i pitam da li je ovdje mislila na sujetu ill nesto drugo.......jer ja smatram da se ne moze odreci svog ega zato mi je malo nejasno.

10-31-2008 14:06 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

onda cekaj sunce :)

___________________________________________________________________






          10-31-2008 14:10 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          R2-D2 R2-D2 is a Male
          BUKACHAAAAA


          Poruka: 5594
          Location: La La Land

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Kutljaca:

            nema kod mene prastanja niti popravnog 27.gif
              ...pametnom je i šaret dovoljan 01.gif 13.gif

            Majo ja ga procitao i sve kontam da ti o njuferu pricas 14.gif 14.gif 14.gif

            ___________________________________________________________________
            I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
            Sha-Shi is my name..and off course,

              I do piss excellence in the morning..

            10-31-2008 18:04 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
            Sunshine Sunshine is a Female
            moforaja




            Poruka: 2365
            Location: ..na suncanoj strani zivota
            pokretac teme Thread Started by Sunshine

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Nisam zaista htjela da o ovoj temi diskusujemo posmatrajuci to sa psiholoskog aspekta!


            Naravno Sandy da se niko ne moze odreci svog ega,to je dio nas,kao neka karatkterna osobina,to je po meni kao neki obrambeni mehanizam,al mene je zanimalo:

            Da li je ego isto što i ponos?
            I zasto smo tako osjetljivi kad nam ga neko dirne?
            Mozemo li to promijeniti ili kontrolisati ako ta karakterna osobina prelazi u manu?

            Ovo me intresuje iz razloga sto primjecivam u svom privatnom zivotu da zaista ima ljudi koji polude kad im se takne ego!

            ___________________________________________________________________


              jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
              Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
              Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


                23.gif

                10-31-2008 20:10 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
                Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com