Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Produzivanje vozacke » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dakle ne moraju se polagati nasi testovi i voznja, ako se izvadi medjunarodna, (naravno,ako stoji ta opcija) medjutim i medjunarodna ima period kakvoce/ne kvarljivosti 07.gif da li je kome poznat taj period vaznosti .Ah 'ko zna , ni'ko nezna , krhko je znanje...i tako to. 07.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 06-09-2013 u 18:42.

06-09-2013 18:41 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Archibald Archibald is a Male
guster


Poruka: 56

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    pitanje ; a moze li se stranjska vozacka
    prebaciti na nasu,
    i koliko vazi stranjska u nas tj.
    koji je period da se moze voziti pod
    stranjskom 19.gif


MOze, uradio to prije par godina..MOras prevesti prvo vozacku kod sudskog tumaca na nash jezik i samo ti je zamjenu bez ikakvi problema..

06-10-2013 14:37 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Archibald:

        citat od STECAK:

      pitanje ; a moze li se stranjska vozacka
      prebaciti na nasu,
      i koliko vazi stranjska u nas tj.
      koji je period da se moze voziti pod
      stranjskom 19.gif


    MOze, uradio to prije par godina..MOras prevesti prvo vozacku kod sudskog tumaca na nash jezik i samo ti je zamjenu bez ikakvi problema..


Zamjene? Znaèi li to da ne možeš imati obje,stranu i našu?

___________________________________________________________________

    06-10-2013 15:34 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U mene muz prije 7 godina je americku vozacku preveo i americku su mu uzeli...vracaju je jedino ako definitivno napustas bih...eh da li se od tad nesto mijenjalo ne znam

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      06-10-2013 22:23 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E jeste nas sustav pichkast.Kad dodju u USA nasa im vazi k'o nekoliko mjeseci .Nemozes kupiti auto jer je osiguranje vezano za ime preko vozacke,tako kazu.Mozes vozit tudje auto -jer je ta osoba osigurala auto.
      Nego ovo htjedoh reci.
      Nasu vozacku ne mozes "prevesti" na Americku mislim USA, a njihovu mozes na nasu. E stvarno smo zaista. 14.gif

      06-10-2013 22:39 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      Archibald Archibald is a Male
      guster


      Poruka: 56

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

            citat od Archibald:

              citat od STECAK:

            pitanje ; a moze li se stranjska vozacka
            prebaciti na nasu,
            i koliko vazi stranjska u nas tj.
            koji je period da se moze voziti pod
            stranjskom 19.gif


          MOze, uradio to prije par godina..MOras prevesti prvo vozacku kod sudskog tumaca na nash jezik i samo ti je zamjenu bez ikakvi problema..


        Zamjene? Znaèi li to da ne možeš imati obje,stranu i našu?


      Nemozes .... Ali ono sto sam ja uradioje kada sam otisao ponovo u insotranstvo prijavio sam da sam izgubio vozacku na feriju i odma su mi izdali novu tako da imama obadvije ..

      06-11-2013 13:35 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nedam nijedne....nek i oni polažu 19.gif

      ___________________________________________________________________

        06-11-2013 13:49 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com