Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » 'ta ce Iphone....... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Prika Prika is a Male
brato




Poruka: 867
Location: Daleko

Cool 'ta ce Iphone....... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Divi ove perverzije 13.gif 13.gif 13.gif

Telefon koji kuva kafu i govori 15 jezika!

Kreativni ljudi došli su na ideju da naprave zajednièki promotivni spot za mobilni telefon i turistièku destinaciju Nova Škotska.

Telefon Pomegranate NS08 ne radi zaista sve ono što možete videti u video spotovima, ali se odlikuje neobiènim izgledom i ima dobar interfejs.

Invertan oblik suze, odnosno deteline kada se rasklopi, ovom telefonu daje neobièan vizuelni doživljaj. Kada je rasklopljen telefon prikazuje dual ekran osetljiv na dodir, a može se koristiti i kao projektor.

Veæina karakteristika slièna je kao i kod drugih „pametnih” telefona. Prisutni su e-mail, web pretraživaè, GPS navigator, media plejer...

Ipak, mnogi su osuli paljbu po ovom koncept telefonu jer je na izradu reklame za turistièku destinaciju utrošeno više od 300.000 amerièkih dolara!

Bez obzira na to mnogi bi želeli ovaj ultimativni i multifunkcionalni ureðaj. Ipak, proæi æe verovatno još dosta vremena kada æe se na tržištu pojaviti nešto slièno ovom „nar-telefonu”.

Želeæi da ga što bolje promovišu, proizvoðaèi su se malo našalili, pa tako Pomegranate telefon, navodno, može i da zameni usnu harmoniku, brijaè, prevodi sa 15 svetskih jezika. 19.gif
(Mondo)

___________________________________________________________________
PS.Fuck Peter,Fuck Merry 05.gif

11-27-2008 18:00 Prika is offline Pregledaj poruke od Prika Dodaj Prika u listu prijatelja
Prika Prika is a Male
brato




Poruka: 867
Location: Daleko
pokretac teme Thread Started by Prika

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://de.youtube.com/watch?v=1e4X10hOh9o&feature=related
05.gif

    http://de.youtube.com/watch?v=Fq2A6bi_sDE&feature=related
13.gif

___________________________________________________________________
PS.Fuck Peter,Fuck Merry 05.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Prika dana 11-27-2008 u 18:03.

11-27-2008 18:02 Prika is offline Pregledaj poruke od Prika Dodaj Prika u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vidio sam rota ima i phone na njemu ispece sad pa sad malu porciju
veliku mu treba malo vremena ali kazu da ce usavrsiti ovaj prototip 13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-27-2008 18:05 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako zna i peglat', odmah cu ga kupiti.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 11-27-2008 u 18:47.

11-27-2008 18:46 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Ako zna i peglat', odmah cu ga kupiti.


cuj zna li bona i susi ves 13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-27-2008 19:33 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bogami,meni moj iphone kaže ,hoæe li me sutra žigat u krstima,ili æu biti rahat. 10.gif

___________________________________________________________________

    11-27-2008 20:23 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da obnovimo temu... 01.gif

    Koji imate i šta preporuèujete? Valja li ovo èudo išta..?

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 08-01-2012 u 18:23.

      08-01-2012 16:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovo je kinez,u odnosu na iPhone,Samsung,HTC........ja koristim iPhone3 i HTC Desire hd.kcerka kupila galaxy 3,èudo od telefona. 10.gif

      ___________________________________________________________________

        08-01-2012 18:35 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pa ja

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane taxi dana 08-01-2012 u 19:24.

          08-01-2012 19:23 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          green imam ja huawei...fin je telefon ali samsung galaxy je bolji i laksi od ovog...mislim moze ti lijepo posluziti....mozes slati mailove, skidat filove itd....meni je u poslovne svrhe koristan...mada bi ja ovaj galaxy s3 po mogucnosti ali sipak....kazu iduce godine ce mi ga poklonit hahahaha

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            08-02-2012 10:14 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hoœ dat da ga pronosam,ako ga dobiješ? 02.gif

            ___________________________________________________________________

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane taxi dana 08-02-2012 u 10:48.

              08-02-2012 10:48 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              'ta ce iphone - droid zakon

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              08-06-2012 21:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              taxi taxi is a Male
              Liska mjeseca avgusta




              Poruka: 18170
              Location: M&R

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              eto petice u septembru

              ___________________________________________________________________

                08-06-2012 22:02 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com