Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Najpopularnija imena u BiH » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

    http://www.knjigaimena.com/

___________________________________________________________________

    01-14-2013 17:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sad su najpopularnija imena iz turskih serija

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-14-2013 17:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11452
    Location: Mostar
    pokretac teme Thread Started by djemila

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dobre su serije.. poslije spanskih .pa preko Bosfora lagano obilazimo svijet, zovemo se drugacije...sve vise i vise...a ne znam kad kineske i serije zemalja izlazeceg sunca /a u nas pomraceja mozga/ dodju kakva ce tek onda imena biti.eeee... 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    01-14-2013 18:49 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od djemila:

      zovemo se drugacije...sve vise i vise...a ne znam kad kineske i serije zemalja izlazeceg sunca...


    Pazi ovu kontra situaciju...

    Prièala mi prijateljica. Sjedila ona u kineskom restoranu u Sydneyu, Australiji. Kako nije puno gostiju, pa se sve èuje, dva stola dalje konobar nešto radi, èisti i pjeva:
      "LaZu, laZu me, da vrijeme lijeèi sve, možda sidu i tumore, a nju nikad ne..."
    04.gif

    Ova prijateljica se prenu, mislila je da sanja. Tek nakon pet minuta se pribrala, zovne konobara na našem jeziku. Od odmah skonta da ima posla s Balkancima, tj. Bosancima.

    I reèe im ljubazno: "Radio sam ja tri godine u Kiseljaku, u veleprodaji kineske robe..." 04.gif 13.gif

    Eh, da! Zovemo se drugaèije, sve više i više...

    ___________________________________________________________________

      01-14-2013 21:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar
      pokretac teme Thread Started by djemila

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      01-14-2013 22:13 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..moje je najljepshe 01.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      01-14-2013 23:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moja kcerka je dobila ime iz jedne knjige kou sam citala dok sam bila trudna...muzu se svidjalo i prije a ja sam se mislila pa kad poceh citat knjigu odlucismo da joj damo ime soraya 01.gif

      cije je ne zanima me....meni najljepse 02.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        01-15-2013 09:44 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

          10.gif
            http://www.knjigaimena.com/


        nema mog...nista ne valja ova knjiga hahaha

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          01-15-2013 09:45 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
          moforaja




          Poruka: 5943
          Location: U podrumu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od refleksija:

            moja kcerka je dobila ime iz jedne knjige kou sam citala dok sam bila trudna...muzu se svidjalo i prije a ja sam se mislila pa kad poceh citat knjigu odlucismo da joj damo ime soraya 01.gif

            cije je ne zanima me....meni najljepse 02.gif


          Najpoznatija Soraya je Iranska princeza - rahmet joj lijepoj duši (1932 - 2001). Ljepotica bez konkurencije - i tvoja èe sigurno biti takva ! 10.gif 07.gif

          ___________________________________________________________________
          Moj Mostare ko ti lomi grane,
          ko zavadi mostarske jarane,
          ko to tebi istoriju piše,
          ko to želi da te nejma više.

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 01-15-2013 u 13:53.

          01-15-2013 13:46 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com