Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mami:

    Ja u potpunosti dijelim mišljenje Refleksije- mogu gologuze hodati, do njega je. One nisu bona krive, njihovo je da nešto maznu. I moja je mama prošla kroz slièno, ali to nema veze. Ja nikada ne bih krivila "nju" nego njega, moga. Smatram da poslije neèega takvog nikada više ništa neæe biti isto. I sama si , ptièice, rekla, da moraš držati desetere oèi otvorene, i sve što ide uz to,to je onda optereæenje, uvijek sumnje, nepovjerenje - nikada više isto. A oni frajeri mi kurve - zajebi to. MI smo svi isti od krvi i mesa, a ostalo je u našim glavama, zato ne postoji ona starinska muško ko muško, ma jebeš to.

e, baš tako...
i kao što tvrancic razmišlja 10.gif
tana, R2-D2
celentano 35.gif 35.gif 35.gif

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

12-23-2009 23:25 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
celentano celentano is a Male
ne more meda




Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cao kaokakao.... 01.gif ...poslije se cujemo na fb.ok
probacu da ti odgovorim sa malo rijeci a kad uspijem naci i dokumentaziju stavit cu je ovdje.
da ne ponavljam sto mislim, vec sam napisao u nekim drugim postovima..mala ima pravo da oprosti, a i ja bih isto tako...sex je u pitanju nije ljubav...a hormoni su zeznuta svar...kad se uspale i kad te neko interesuje, opasno je...kasnije hoce li se taj sex, atrakzija pretvoriti u ljubav to je druga stvar i ovdje se citira rigorozni tj,tana i neki drugi a ne ja....
25.gif 33.gif

___________________________________________________________________
celentano1964avenija

12-24-2009 00:32 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
Sanel_ Sanel_ is a Male
guster




Poruka: 52
Location: u zemlji cuda

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko misli garet praviti, neka dobro sakrije. 19.gif

01-05-2010 23:29 Sanel_ is offline Pregledaj poruke od Sanel_ Dodaj Sanel_ u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko voli zlo ne misli 01.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

01-05-2010 23:30 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mostarac na sluzenom:

    ko voli zlo ne misli 01.gif

Ima"slichna 11.gif " tema na forumu !!!!
10.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

01-06-2010 00:12 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com