Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Test Day 29.03.2009. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
ado blagaj ado blagaj is a Male
ne more meda


Poruka: 39
Location: blagaj

Test Day 29.03.2009. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

DRAGI FORUMASI
NEDELJA 29.03.2009.GOD. POMOCNA PISTA AERODROMA MOSTAR
TEST DAY ZA LJUBITELJE BRZINE I ZA ONE KOJI IMAJU ADRENALINA U KRVI
DOBRODOSLI DA VIDITE STA JE AUTO MOTO SPORT BOSNE I HERCEGOVINE
ZA SVE ONE KOJI ZELE UCESTVOVAT NAPLACUJE SE STRATNINA U IZNOSU OD 10 EURA I IMA DA VOZIS CIJELI DAN DO MILE VOLJE
DOÐITE I UZIVAJTE JER UZARENI ASFALT POMOCNOG DIJELA PISTE CEKA NA VAS
ORGANIZATORI
AMK NITRO MOSTAR I STREET RACE CLUB SARAJEVO

___________________________________________________________________
humanitarne akcije

03-25-2009 10:15 ado blagaj is offline Posalji email za ado blagaj Pregledaj poruke od ado blagaj Dodaj ado blagaj u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidimo se 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

03-25-2009 10:27 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

De mi reci sreco u koja doba jer ovamo gdje visim nemaju mi nekih jakih informacija i reci mi dolazi li cura sa Kalibrom iz Visokog?

___________________________________________________________________



      03-25-2009 16:45 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      ado blagaj ado blagaj is a Male
      ne more meda


      Poruka: 39
      Location: blagaj
      pokretac teme Thread Started by ado blagaj

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od funkyg:

        De mi reci sreco u koja doba jer ovamo gdje visim nemaju mi nekih jakih informacija i reci mi dolazi li cura sa Kalibrom iz Visokog?


      takmicenje odnosno uplata startnine se plaæa do 10 sati
      ta cura iz visokog da li dolazi ili ne neznam ti reci jer neznam ime i prezime te cure ni sta vozi
      a sve informacije o ucesnicima mozes pogledat na
        www.amknitro.com

      ___________________________________________________________________
      humanitarne akcije

      03-25-2009 19:24 ado blagaj is offline Posalji email za ado blagaj Pregledaj poruke od ado blagaj Dodaj ado blagaj u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ok to startno nego meni furka doci i vidjeti nisam jos motorizovana toliko

      ___________________________________________________________________



          03-26-2009 13:35 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          ado blagaj ado blagaj is a Male
          ne more meda


          Poruka: 39
          Location: blagaj
          pokretac teme Thread Started by ado blagaj

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od funkyg:

            Ok to startno nego meni furka doci i vidjeti nisam jos motorizovana toliko


          ako mozes doði ako ne nista onda vidimo se na prvoj ozvorenoj trci ove sezone

          ___________________________________________________________________
          humanitarne akcije

          03-26-2009 13:46 ado blagaj is offline Posalji email za ado blagaj Pregledaj poruke od ado blagaj Dodaj ado blagaj u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com