Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Akcija pomo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dalibor Dalibor is a Male
brato




Poruka: 619
Location: Mostar

Akcija pomoæi za Edisa Hodžiæa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moram priznati da sam se rasplakao kad sam ovo vidio. Na linku ima objašnjenje kako se može pomoæi.

    http://www.bljesak.info/content/view/30118/155/

04-20-2009 13:50 Dalibor is offline Pregledaj poruke od Dalibor Dodaj Dalibor u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dalibore hvala ti za ovaj link...............tuga uhhhhhhh treba pomoci......joj momka i suza,a tek ovo sto rece zeljan sam se hljeba najesti..........

04-20-2009 14:26 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
zutaljka
SexNepoznat

Poruka: 1529

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh,ovo je strasno potresna prica i ne mislim da ce bilo ko ostati ravnodusan na ispovjest

ovog mladog momka.Samo da mi je znati da li ovakve priloge gledaju nasi politicari koji su ovu jadnu zemlju doveli do propasti i osjecaju li se bar i malo odgovorni sto im omladina gladuje u 21 vijeku.Ovo je prestrasno.
Nadam se da jos uvijek ima humanosti u nasem obicnom covjeku i da ce pomoc dobiti ovaj momak.

04-20-2009 14:37 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zutaljka:

    Uh,ovo je strasno potresna prica i ne mislim da ce bilo ko ostati ravnodusan na ispovjest

    ovog mladog momka.Samo da mi je znati da li ovakve priloge gledaju nasi politicari koji su ovu jadnu zemlju doveli do propasti i osjecaju li se bar i malo odgovorni sto im omladina gladuje u 21 vijeku.Ovo je prestrasno.
    Nadam se da jos uvijek ima humanosti u nasem obicnom covjeku i da ce pomoc dobiti ovaj momak.


Pa uvijek obièni ljudi pomognu obiènim ljudima, to se bezbroj puta pokazalo do sada 10.gif

A politièari - pa oni su davno izgubili sve osjaæeje za obiènog èovijeka, samo sebe gledaju 21.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

04-20-2009 14:44 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1517

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Boze dragi tuge ove......jasta nego treba pomoci momku....

04-20-2009 15:00 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poslao sam momku i neka ga Bog dragi cuva..............

04-20-2009 15:25 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

RE: Akcija pomoæi za Edisa Hodžiæa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dalibor:

    Moram priznati da sam se rasplakao kad sam ovo vidio. Na linku ima objašnjenje kako se može pomoæi.

      http://www.bljesak.info/content/view/30118/155/


strasno strasno..... nemam rijeci..gledala sam...


Moramo pomoci...saljem odmah

Tuti, 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-20-2009 18:30 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dalibore 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-20-2009 18:31 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
bulevar bulevar is a Male
proplivo


Poruka: 17
Location: preko bare

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"tuga i jad,
stid me da placem sad..."

Sramota... U poredjenju sa ovim, vecina problema oko kojih deveraju nasi politicari zvuci trivijalno...

04-21-2009 03:44 bulevar is offline Pregledaj poruke od bulevar Dodaj bulevar u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja cu evo ovdje ovo raje sto znam u Mostaru malo da trznem da se uplati koliko ko moze na racun, ali je ovo stvarno tuga ljudi moj u 21 vjeku djete zeljno hljeba, to nema nigdje da Bog da svi ovi politicari bili gladni hljeba...

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

04-21-2009 07:30 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
Santicka Santicka is a Female
avenija kruzno




Poruka: 115
Location: Ulica lipa ...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh, tuge ove 26.gif 26.gif
Odo uplatiti....

___________________________________________________________________

    04-21-2009 09:41 Santicka is offline Pregledaj poruke od Santicka Dodaj Santicka u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Osjetljiv sam brate na sve teske slucajeve kojih dole,a i u svjetu ima puno 26.gif .....medjutim najosjetljivi sam ipak na djecu i djecije suze 26.gifcuj zeljan je hljeba se najesti 26.gif 26.gif ...isplakah se brate ja juce kao malo djete........svaka cast Josipu Pejakovicu i njemu slicnim na onim obilazenjima ljudi koji su u teskim situacijama i pomaganju koje im pruza...ali ne mogu brate ono i slicne emisije puno gledati.... zao mi ljudi,svima ne mozes pomoci,a i tuga me poslje tog gledanja uhvati.

    04-21-2009 12:52 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com