Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Nedefinisano,ali moje.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Nedefinisano,ali moje.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jutro.....
Pogled u oku stidan i nesiguran...
Ti......
Kao da i ne shvatas sve sto u meni je....
Osjecaja ne bojim se samo u trenu bojim se da li oci tvoje lazu me....
Prica krene,a nismo u prici uopste,usne se same otvaraju,a misli su negdje drugo.
Misli su nam usmjerene na proslu noc...
Prolaze me trnci na pomisao samu....
Noc koja mi je vrijedila kao i zivot cijeli iako nije jos ni pola zivota prozivljeno nije.
Noc koja je bila....
Noc kad sam ti se prstima umiljavala,licem ti setala,bas kao dijete tebe upoznavala laganim dodirima,a tijelo je gorilo u noci sve se u nas samo pretvorilo.
Tu noc kad smo postojali samo ja i ti,osjecam te kraj sebe,a bojim se mnogo tebe,bojim se onog u tebi.
Usne su mi drhtale nad tvojima,strah mi je jurio tjelom,nesigurnost u sve sto cinim je bila prevelika,ali si to bila ti,ona koju volim,ona kojoj vjerujem.

Poslije mnogo ispricanih tema shvatim da gledam te u oci,da je jutro davno odmaklo,da me drzis u narucju.
Da li je to strah ili samo osjecaj sigurnosti,zagrlih te snazno,privih tvoje grudi na lice i progutah suze srece jer si tu,postojis za mene,postojis za nas,povjerenjem me svako malo okupas.

Sada vec.....
Noc i sve poslije nas.....
Osjecam malaksalost od starih uspomena...
Osjecam da tu si a ipak nisi...
Pozelim te dotaci i prstima se igrati po tvom tijelu,licu,srce da drhti bas kao onu noc,bas kao ono jutro kad smo se gledali,a od zelje gorili da svima priznamo koliko smo se voljeli,pa opet skupim ispruzenu ruku,shvatam da nemam koga dotaci....
Opet pobjegnem u sebe,potrcim kao nikad prije dalje od tebe,daje od svih ja sakrijem se...
Opet suze,ali ne radosnice,opet ja i tama teska,opet zelja za tvojim koracima iza mene,samo jos jednom da zagrlis me,samo jos jednom da siguran dodir osjetim bas kao i onu noc od srece kad smo smijehom noc kidali na pola,kada smo samo mi bili u prici....

Tada je svaka noc bila nasa noc,a sada je svaka noc necija samo je moja najtamnija,jer sam ti vjerovala,jer sam te ludo voljela,jer sam za tobom poglede ostavljala,a sad za druge sam i dusu izgubila...
Tada su mi se u sjecanje usjekla ta crna oka dva,a sada noc samo oko mene je crna i po koja pjesma sto na nas me podsjeca.
Bol vise nije kao prije,sjene samo oko mene onih noci,onih dana i onog vremena.
Hmm...
Umor od svega.....
Opet tama ja i uspomena.....
Ponavlja se sve samo mi vise ne.

Morala sam otvoriti ovu temu jer mi je text odlican i sve je tako slikovito ispisano bas me zanimaju vasi komentari i vase vidjenje i da li se vama desavalo ovo,mladi,stari nije bitno,samo onaj osjecaj ljubavi,ispunjenja i gubitka.

___________________________________________________________________



      04-25-2009 16:37 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
      moforaja




      Poruka: 2481
      Location: milano

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif

      ___________________________________________________________________
      Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

      04-25-2009 16:41 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8039

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        04-25-2009 18:48 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        funkyg funkyg is a Female
        bazencic




        Poruka: 4040
        Location: starMo-Vela havle
        pokretac teme Thread Started by funkyg

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hvala ti sreco moja jednostavno je jace od mene bilo morala sam

        ___________________________________________________________________



            04-26-2009 00:44 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
            nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com