Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Danas Godi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Doktor Doktor is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 382
Location: Nijagarini Vodopadi Kanada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nek ti je pokoj , druže Tito!
Tvoji pioniri sa KANTAREVCA

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Doktor dana 05-04-2009 u 23:52.

05-04-2009 23:33 Doktor is offline Homepage of Doktor Pregledaj poruke od Doktor Dodaj Doktor u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    e dobro nam je bilo evo gledam ove sto su sada umjesto njega
    kako mu promaknuse 21.gif
    jel onaj mauzolej jos na dedinju
jasta je, ja sam bio prosle god u ovo doba, i idem opet za nekih 15ak dana! 33.gif 33.gif I bez Tita s Titom!

05-05-2009 00:21 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
power power is a Male
samo sto nisam




Poruka: 976
Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
ruza.gif ForzaVelez bih.gif

05-05-2009 03:40 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
emina emina is a Female
mofo beba


Poruka: 5
Location: holand

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

POKOJ TI DUSI DRUZE TITO 33.gif 33.gif
BILA SAM TVOJ PIONIR,TVOJA OMLADINKA.HVALA TI ZA DIVNO DJETINJSTVO I PRELIJEPU MLADOST.I KAKO SMO SE MI MOSTARCI UVIJEK KLELI'"JESAM TITA MI,ILI JEST TITA MI,JA JOS UVIJEK U SVOJOJ 46 GODINI TO RADIM.
NIKAD SE DRUZE NECE ZIVJETI BOLJE.......

05-05-2009 09:14 emina is offline Pregledaj poruke od emina Dodaj emina u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.titoville.com/
33.gif

05-05-2009 09:38 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka
pokretac teme Thread Started by djelda

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cheri 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

05-05-2009 09:45 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



Djordje Balasevic (Rani Mraz)
Triput sam video Tita
Jednom se otac moj, sa posla kuci vratio pre.
Odenuo mi praznicno sve i poveo me na trg.
Bio sam klinac jos i bilo mi je tek oko pet.
Al' dobro pamtim nasmejan svet i svecan i sretan dan.
Nisam razumeo zastave, guzvu, znao sam tek nesto je vazno.
Jer otac me tad prigrli snazno, rece mi, sine, gledaj i pamti.

I ja sam video Tita marsala, legendu tu, slobodotvorca, coveka tog, druga i borca.
Tada sam ja video Tita prvi put.

U skolskim danima, o njemu su nas ucili sve.
Al' zivot nam objasnio tek, to kakav je covek Broz.
Bio sam momak vec, kroz muziku sam trazio rec.
Pred igrankom se prostruja vest, da doci ce mozda on.
I ja sam stajao malen s gitarom, preda mnom sve, moje detinjstvo.
Sloboda, mir, Bratstvo i Jedinstvo, preda mnom on, nasmejan, vecan.

I ja sam video Tita marsala, legendu tu, slobodotvorca, coveka tog, druga i borca.
Tada sam ja video Tita drugi put.

Bio je peti maj, iz Skopja me je vodio put.
Na stanicama duz pruge svud, tisina i nema bol.
Bitola, Maribor, Rijeka, Niksic, Zenica, Bor.
I svaki covek, i svaki dom, je zalio dusom svom.
Al' ja sam video visoke peci, fabrike dim, siroke njive, gradove sto slobodni zive.
Decu i mir i jato ptica.

I opet video Tita marsala, legendu tu, slobodotvorca, coveka tog, druga i borca.
Opet sam svud video Tita.
I ja sam video visoke peci, fabrike dim, siroke njive, gradove sto slobodni zive.
Decu i mir i jato ptica.
I opet video Tita marsala, legendu tu, slobodotvorca, coveka tog, druga i borca.
Opet sam svud video Tita.

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Kutija 84 dana 05-05-2009 u 13:29.

      05-05-2009 11:26 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      Mara
      SexNepoznat

      Poruka: 806

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      29. Novembar prosle godine, sviro sam u Salzburgu neku festu za nasu raju, nije bilo planirano kao festa za Dan Republike, slucajno se potrefio taj datum, u neka doba dodje mi covjek ko od brda odvaljen i pita, "moze li jedna zelja"? "Moze", kazem ja, "samo ja ti ne pjevam turbo folk". "Ma jok bola", kaze on. Znate koju je pjesmu pozelio? Onu koju ja nisam morao ni pjevati, cijela sala, jedno 200 ljudi je pjevala punim glasom sa mnom, a na kraju je gruno takav aplauz, da se ne sjecam da sam u zivotu dozivo takav. A pjesma je bila "Druze Tito mi ti se kunemo".
      Ali jebi ga, dok je On bio ziv bilo nam je uzasno, a zadnjih petnestak dvaes godina nam je predivno, umrijesmo od ljepote. Evo i ovi pioniri gore na Doktorovoj slici grozno izgledaju, na licima im se vidi uzas, naceralo ih sve na silu na Kantarevac da se na silu vesele i pjevaju, jadno i cemerno im djetinjstvo bilo do zla boga, kao i moje na Carini.......................

      ______________________________________________________________________

      05-05-2009 11:29 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
      narona narona is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1446
      Location: tamo daleko....

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Mara:

        29. Novembar prosle godine, sviro sam u Salzburgu neku festu za nasu raju, nije bilo planirano kao festa za Dan Republike, slucajno se potrefio taj datum, u neka doba dodje mi covjek ko od brda odvaljen i pita, "moze li jedna zelja"? "Moze", kazem ja, "samo ja ti ne pjevam turbo folk". "Ma jok bola", kaze on. Znate koju je pjesmu pozelio? Onu koju ja nisam morao ni pjevati, cijela sala, jedno 200 ljudi je pjevala punim glasom sa mnom, a na kraju je gruno takav aplauz, da se ne sjecam da sam u zivotu dozivo takav. A pjesma je bila "Druze Tito mi ti se kunemo".
        Ali jebi ga, dok je On bio ziv bilo nam je uzasno, a zadnjih petnestak dvaes godina nam je predivno, umrijesmo od ljepote. Evo i ovi pioniri gore na Doktorovoj slici grozno izgledaju, na licima im se vidi uzas, naceralo ih sve na silu na Kantarevac da se na silu vesele i pjevaju, jadno i cemerno im djetinjstvo bilo do zla boga, kao i moje na Carini.......................

        ______________________________________________________________________


      Mara zamisljam tu situaciju i mogu zamisliti osjecaja 10.gif

      ___________________________________________________________________

        05-05-2009 14:23 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        da je bogdom pozivio hiljadu godina 33.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        05-05-2009 19:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Sunshine Sunshine is a Female
        moforaja




        Poruka: 2365
        Location: ..na suncanoj strani zivota

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________


          jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
          Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
          Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


            23.gif

            05-05-2009 19:50 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
            Custa Custa is a Male
            avenija kruzno




            Poruka: 110
            Location: boston

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            05-06-2009 00:37 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
            bosonoga bosonoga is a Female
            lela




            Poruka: 2804
            Location: daleka polja

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            To sto smo mi imali za Tvog vakta ,
            na ovom svijetu , nikada i niko nece imati

            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________
            ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

            05-06-2009 00:45 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
            mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
            moforaja




            Poruka: 2481
            Location: milano

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Koliko je suza za njim poteklo sve vam je objasnilo 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________
            Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

            05-06-2009 00:48 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
            DEN DEN is a Female
            samo sto nisam


            Poruka: 1171

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              IutKIQfhmhM




            Pocivaj u miru, druze, prijatelju, oce, komandante. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________
            NERETVA KROZ VENE TECE

            05-06-2009 03:10 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            nema ga, nema ga, nema ga...
            jedan homagge koji baš pogaða!!


              IVnsAo0EJlU

            05-06-2009 13:49 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com