Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » 4000 djece u B i H bez ikog svog » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

4000 djece u B i H bez ikog svog Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jutros gledam emisiju "Udri muski" u kojoj se javlja Sasa Vugdalic (sportski reporter OBN-a) iz New Yorka, gdje je dobio nagradu za humanost, nisam tacno skonto zbog cega, ali to sad nije toliko vazno. Vazno je da Sasa rece da u Bosni i Hercegovini ima 4000 djece bez igdje ikog svoga te da on pokrece akciju da se u Bosni i Hercegovini izgradi, a i da ce on sve uraditi, te da nema dileme ce se izgraditi dom za takvu djecu(on je to i spomenuo pred 1200 ambasadora iz raznih zemalja, na dodjeli nagrade u N.Y.). A znajuci Sasu, mislim da je on dovoljno jak i da ce to i uspjeti. Ovo je vrijedno svake pohvale, a i podrske raje sa foruma, i ne samo sa foruma, pa velim nije lose to postaviti ovdje. Zasad nisu dali nikakve podatke o donacijama, ni o brojevima na koje se moze uplacivati, ali ne bi bilo lose poceti ceprkati po tome, jer mislim da je ova humana akcija vrijedna ceprkanja i nase pomoci. Nek svak da neku sitnicu i eto love.

______________________________________________________________________

05-13-2009 20:19 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jako tuzna i zalosna cinjenica 16.gif

Nadam se da ce Sasa uspjeti ubjediti ove sto imaju tu moc da pokrenu ovo a drago bi mi bilo kad bi se i mi ispred foruma poslje prikljucili akciji kad se pocne s realizacijom, iako bi mozda taj nas prilog bio kao kap u moru, mislim da bi vrijedilo 10.gif

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

05-13-2009 22:23 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

05-14-2009 03:54 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com