Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » O potpazu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

O potpazušju Svjetlane M. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

O potpazušju Svjetlane M.

Danas sam se sjetio potpazušja Svjetlane M. Bilo je to lijepo i izrazito dlakavo potpazušje, svjetlucavo i crno kao soba puna mraka.

Nije bilo ono bjelièasto runo koje se napravi od znojenja i neblagovremenog kupanja. Nije bilo puno smotuljaka i drhtavih benova koji se klate kroz slane žuckaste uvojke.

Sjeæam se da sam lovio povoljnu priliku kada Svjetlana podje zabaciti kosu pa da sijevne to njeno predivno potpazušje.
To potpazušje je odlakavilo prije svih drugih potpazušja u mom zivotu.

Potpazušje Svjetlane M. je tek pomalo budilo neki vid erekcije, logièan samo meni, jer je to isto potpazušje raspirivalo maštu po pitanju drugih busena koje je Svjetlana zasigurno imala.

Imala, ali krila naslagama nepotrebne garderobe. Gledajuci taj krasni splet njezinih dlaka, množio sam ga sa pet i virtuelno postavljao ispod Svjetlaninog pupka, te upotpunjavao sliku i priliku Svjetlane M. Krasan prizor.

___________________________________________________________________

    06-02-2009 15:42 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667
    pokretac teme Thread Started by Magistar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa i jeste krasan prizor Svjetlana M.

    Zahvalan sam sto sam te uopæe našao..onda...Svjetlana M...nekada davno.
    Mogli smo projuriti jedno pokraj drugoga kao dva zrnca svemirske prašine.

    Bog, svemir, ili ma kako odluèili nazvati te velike sustave harmonije i reda...
    ...bilo tko, ne priznaje zemaljsko vrijeme.

    Za svemir se èetiri dana nimalo ne razikuju od èetiri miljarde svijetlosnih godina.
    Nastojim to uvijek imati na umu. Ipak sam samo èovjek.

    A sva ta filozofska racionaliziranja koja mogu smisliti ne spreèavaju me da Te želim svakog dana, svakog trenutka, kao sto ne mogu sprijeèiti ni nemilosrdni vapaj vremena, vremena koje nisam mogao provesti s Tobom....ali ni sada...u svojoj glavi..."

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Magistar dana 06-02-2009 u 20:16.

      06-02-2009 20:14 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      Provler2 Provler2 is a Male
      moforaja




      Poruka: 3154
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      WTF? Magistre kani se medicinskih rafova (gdje lekovi obitavaju ) 11.gif Ne utichu dobro na dobit tvoju 01.gif

      06-02-2009 20:26 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
      Magistar Magistar is a Male
      moforaja




      Poruka: 2667
      pokretac teme Thread Started by Magistar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Provler2:

        WTF? Magistre kani se medicinskih rafova (gdje lekovi obitavaju ) 11.gif Ne utichu dobro na dobit tvoju 01.gif


      Lako mi je za tebe Provler 02.gif

      ___________________________________________________________________

        06-02-2009 20:32 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
        Provler2 Provler2 is a Male
        moforaja




        Poruka: 3154
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jashta. Samo mi prepishi recept...ja ko buba miran 01.gif

        06-02-2009 20:40 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
        Magistar Magistar is a Male
        moforaja




        Poruka: 2667
        pokretac teme Thread Started by Magistar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Provler2:

          Jashta. Samo mi prepishi recept...ja ko buba miran 01.gif


        Jebat ga 14.gif Sada bi ti nabilavao ovdje, a ja pokušavam da izbacim ovdje djeliæ svoje (burne) prošlosti i podjelim s vama.
        Gdje ne stavih zvjezdice 21.gif

        ___________________________________________________________________

          06-02-2009 20:45 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
          Provler2 Provler2 is a Male
          moforaja




          Poruka: 3154
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zvezdice zvezdice ...uvijek prave probleme 11.gif

          06-02-2009 20:51 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com