Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Nesto sam nasao !!! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)
pokretac teme Thread Started by metallica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od grozdana:

    dobro je metalni, u redu je.....halo ba 21.gif



bona i nepismeni znaju za Apaurin ili Lex ne moras im to cilj teme je bio Alternativa ili zamjena za Sedative koji su stetni a najlakse je otici po recpet i trovati se 10.gif

___________________________________________________________________

    07-02-2009 11:40 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mislim da bi se Valerijan kapi i èaj od majèine dušice trebalo redovito piti nekoliko puta dnevno da bi se stvorio neki uèinak nakon izvjesnog vremena je li tako?
    Ma u stvari, ljudi moji najviše pomaže razgovor s nekim, svakodnevan, a ne po potrebi kao lijek ili èaj.

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    07-02-2009 11:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)
    pokretac teme Thread Started by metallica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    svakako 10.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________

      07-02-2009 11:51 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jeste, ali ponekad je lakše naæi jamca za kredit nego rame za plakanje 29.gif 02.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      07-02-2009 12:25 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com