Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Pri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (32): « prva ... « prethodna 29 30 31 [32] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako ti veæ ranije rekoh, ne radi se o tom.

Neæu isto tako ni tani ni gandalfu ovim ništa dokazati, nije to poenta, poenta nije dokazivanje,
nego pokazivanje kako stvari stoje i kakve one jesu.

To što oni žele da stvari budu drugaèije ne mijenja istinu o stvarima, onakvima kakve one jesu,
a na to ljude treba podsjeæati.

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-17-2017 13:09 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidiš kako je post gdje je @pravimostarac poklopio gandalfa
( o tom kako je gandalf najavio baniranje uskoro)
brže bolje sklonjen u kontejner, ni to ne treba da se vidi na forumu,
i za to je brže bolje naðena isprika.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-17-2017 u 13:23.

10-17-2017 13:16 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..stari lahko je to objasniti zasto se to sve desaje na forumu ,suvisno je pricati o tome

..jednostavno obrazlozenje ili pojava koja se javlja naziva se Tepsija

..tesko se protiv toga boriti jer nece niko da sjece granu na kojoj sjedi zbog tebe samoga

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-17-2017 13:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Aha, ok.

Lik koji je u stanju podržavati gandalfa i gandalfiæe iz svojih potreba.

Slažem se onda...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-17-2017 13:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto god vise napadas ili ukazujes na tu pojavu razotkrivas u ljudima da sami sebe prepoznaju i onda ces stvorit averziju prema sebi ,kad se ljudi prepoznaju u tome to nije dobro ,onda je sigurno da ces biti napdanut i okarakterisan kao zlo ili kao nacionalista..ljudi su najslabiji kad ih otvaras ili razotkrivas ..zbgog tog otvarnaja ljudi tebi se psovalo a to psovoanje se obrazlaze navlacenjem na tanak led ...sto je po meni pogresna konstatacija ili obrazlozenje da bi se prema tebi pokazala averzija ,averzija se moze pokazati na drugi naci ili na vise nacina ,verbalnim sukobom ili nekom drugom raspravom ili diskusijom..najlaske od svega toga je reci da je neko bio navucen na tanak led

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 10-17-2017 u 18:12.

10-17-2017 13:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stari gade , shuftu moj bezprizorni...samo da ti ukazem na jednu zabludu i laz...jednu u nizu...zabluda je da sam ja na ovaj forum dosao da bi tebe otjerao...a laz je da sam dosao na forum na temu o safetu da bi tebe otjerao...ja sam na forumu vec godinama...a prije teme o safi sam bio aktivan na temama o religiji i nekim drugim...dobro si se ufurao...da si ti toliko bitan da bi ja zbog tebe dolazio na forum...da to nije malo omnipotentno sa tvoje strane...
ti si bolan kao ciba koja svrbi...sto je vise diras , vise svrbi...iskreno receno , kao forumski lik mi je vjetar mnogo interesantniji , jer imamo neku zajednicku proslost na drugom forumu a i komsije smo iz staroga zivota...ti si bolan ne bio poprilicno neinteresantan...i UZASNO naporan...ko bi sbolan zbog tebe na forum dolazio...jadnice umisljeni...ne znam da li bi se smijao ili plakao... 13.gif 26.gif

10-17-2017 13:25 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jesi popushio na Atletiku ,haj priznaj

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-17-2017 13:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sto god vise napadas ili ukazujes na tu pojavu razotkrivas u ljudima da sami sebe prepoznaju i onda ces stvorit averziju prema sebi ,kad se ljudi prepoznaju u tome to nije dobro ,onda je sigurno da ces biti napdanut i okarakterisan kao zlo ili kao nacionalista..ljudi su najslabiji kad ih otvaras ili razotkrivas ..zbgog tog otvarnaja ljudi tebi se psovalo a to psovoanje se obrazlaze navlacenjem na tanak led ...sto je po meni pogresna konstatacija ili obrazlozenje da bi se prema tebi pokazala averzija ,averzija se moze pokazati na drugi naci ili na vise nacina ,verbalnim sukobom ili nekom drugom raspravom ili diskusijom..najlaske od svega toga je reci da je neko bio navucen na tanak led



To mi je upravo i bila iskrena namjera vjetre, da se ljudi prepoznaju (sami sebe) i da razmisle (na drugu) šta pišu... (cijena toga - to što govoriš - i to je odraz njihovog vlastitog ja... psovanje).

Vidiš Tepsiju, on misli samo na jedno, a to je tepsija... 02.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-17-2017 18:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    stari gade , shuftu moj bezprizorni...samo da ti ukazem na jednu zabludu i laz...jednu u nizu...zabluda je da sam ja na ovaj forum dosao da bi tebe otjerao...a laz je da sam dosao na forum na temu o safetu da bi tebe otjerao...ja sam na forumu vec godinama...a prije teme o safi sam bio aktivan na temama o religiji i nekim drugim...dobro si se ufurao...da si ti toliko bitan da bi ja zbog tebe dolazio na forum...da to nije malo omnipotentno sa tvoje strane...
    ti si bolan kao ciba koja svrbi...sto je vise diras , vise svrbi...iskreno receno , kao forumski lik mi je vjetar mnogo interesantniji , jer imamo neku zajednicku proslost na drugom forumu a i komsije smo iz staroga zivota...ti si bolan ne bio poprilicno neinteresantan...i UZASNO naporan...ko bi sbolan zbog tebe na forum dolazio...jadnice umisljeni...ne znam da li bi se smijao ili plakao... 13.gif 26.gif


Ti si malo prebukvalno shvatio ono što sam ja napisao, a tvoj post opet ne mijenja taènost mojih
navoda, koje ti ovdje namjerno krivo interpretiraš i karikiraš.

Znam ja dobro da si ti bio èlan foruma ovdje i od ranije i to sam znao kad sam pisao šta sam pisao
o tvojoj pojavi (utvari, spodobi).
Takoðe znam za to sa vjetrom, i ne govoriš ni meni ni bilo kome ko je sve to èitao ništa novo.

Ono što ostaje èinjenica je ono šta sam ja napisao ranije, a to je sljedeæe:

Ti si se pojavio na temi o intervjuu sa Safom par dana nakon tvoje blamaže na drugom forumu,
gdje si ostao ujeden komentarima na tvoje postove, komentarima u kojima je reèeno kako je
nekima od nas muka od toga šta smo proèitali od tebe, prije svega od naèina na koji je to sve
napisano i iskontruisano s tvoje strane.

Sarajlija ba je tu bio prva "žrtva", nakon toga si se pojavio ovdje i sam rekao na temi o intervjuu s
Oruèeviæem zašto si se pojavio na toj temi, i šta æe ti, po tvojim vlastitim rijeèima biti misija
i zadatak ubuduæe na forumu, to ti mogu i citirati vrlo lako, tvoje vlastite rijeèi.

Ukratko, sam si rekao ovdje da si došao da staneš u kraj (otprilike tako, samo još gore formulisano, i
grublje) meni, vjetru i ostatku ekipe koju si ti zapikirao i nazvao nacionalistima, iz svojih, tepsijaških
pobuda.

To niti možeš osporiti (tvoje vlastite rijeèi) niti možeš ikom ovdje farbati da je to što ti govoriš
taèna verzija dogaðanja ovdje.

Takoðe, ostaje èinjenica da je taèno i ovo što je vjetar ranije rekao, a to je sljedeæe:

      citat od vjetar:

    ..stari lahko je to objasniti zasto se to sve desaje na forumu ,suvisno je pricati o tome

    ..jednostavno obrazlozenje ili pojava koja se javlja naziva se Tepsija

    ..tesko se protiv toga boriti jer nece niko da sjece granu na kojoj sjedi zbog tebe samoga


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-17-2017 18:50 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od Stari Grad:

          citat od pasha:

            citat od tana:

              citat od STECAK:

                citat od tana:

              sg, ako ti ne odgovara ova administracija ti slobodno demostrativno napusti ovaj forum.
              niko se nece pocesati po guzici za tobom.

              sto se mene tice ti si nepozeljan na moforaja.com.
              ti si jedan od rijetkih clanova koji su u mojim ocima nepozeljni ovdje.*
              ti si nepopravljivo zlobna osoba.

              *ima vas svega 3 na forumu (otkad je foruma), samo si ti od njih aktivan


            Stara latinjanska kaze
            "Novo nastaje kad staro postane teret ili opterecenje".
            da li je to tako .....ne znam ... neka pravda bude
            zdovoljena , neka pucanstvo da odluku
            referendumom ,
            zato izadjite masovno na referendum i dajte svoj glas
            stand up
            fight for you right -tana na na na .
            i tako to


          je li ti ovo aludiras da se ja skinem sa funkcije admina?
          budi musko bola pa reci otvoreno, u tebe vazda nesti zakukuljeno zamumuljeno.

          ima jednostavan nacin da se to uradi, evo vam ideje svima koji smatraju da ja ne radim svoj poso kako treba:
            platite za forum, postanite donatori, te onda na donatorskom pod-forumu pokrenete temu o meni i mojem skidanju sa funkcije. dovoljno je da vas se skupi nekoliko i bicete u vecini na donatorima. dakle ovo je vrlo jednostavan nacin da se oslobodote moje diktature. evo vas izazivam da to uradite. hajde frajeri, da vidimo da li vam je prica suplja ili nije. sve sto treba da uradite je da odvojite nekih tridesetak dolara. zar je to prevelika cijena za vasu srecu?


        eto sta sam vam rekao
        prosto kao pasulj
        kupite donatorsku kartu i udjete u drustvo velikih pa odlucite...



      Po meni bi puno bolji i pošteniji naèin bio da neki prvo priznaju sve redom svoje vlastite greške,
      (ako imaju za to kapaciteta i damara),

      ne nama ovdje (nit nas je briga nit nam je potrebno) nego sebi samima, sa sobom samima, i da se krene
      od toga.

      Nakon tog koraka, sve ovo što se piše u ovom "izazovu" (hahahaha) bi bilo samo od sebe sasvim suvišno.

      Veliki je poraz za bilo koga kad na mjestu admina nastupa ovako agitirano i na ovakav naèin prema
      èlanovima, a to nije prvi put.

      Nezrelo i djetinjasto.

      Sa trideset dolara se niti kupuje niti mjeri validnost neèijih argumenata
      niti tih trideset dolara odreðuje taènost i osnovanost STECKOVOG podjebavanja (podjebavanja
      s punim pravom i potpuno na mjestu), kog bi neko drugi malo ozbiljnije shvatio, a ne po refleksu
      pokušavao diskreditovati, diskvalifikovati, i to još time što je to ko "okolokole".
      Niðe veze s vezom, èovjek na svoj naèin i jasno govori i dijagnosticira stanje.

      Ovdje se radi kako o principijelnosti i osnovanosti neèijih stavova i primjedbi, tako i o tom da nièija
      sreæa ne leži u tom što æe tana ili pasha siæi s te neke funkcije na raèun plaæanja neke mizerne sume da bi se o tom nabilavalo na donatorskom podforumu.

      Za to su i bez toga date primjedbe vrijedne razmišljanja, a svjedoèanstvo za sebe su neki, itekako
      neprimjereni i puni zlobe i zajedljivosti, pashini nastupi i jezik, ne samo ovom prilikom,

      i tanine reakcije kad doðe do bilo kakvog dovoðenja u pitanje njegovih postupaka.

      Neko zreo bi se malo zapitao nad protokom dogaðaja ovdje, od toga kako se provrelu pustilo da divlja
      i da se iživljava po ovom forumu, jako dugo vremena, u svom svakom pojavljivanju, bez hlaðenja, i
      onda odjednom baniranje,

      kao i od momenta kad se gosn. Tepsija javio ovdje i otvoreno rekao da je on došao na temu o
      intervjuu sa Safom da se otvoreno iživljava na par èlanova na forumu, a o tom svjedoèi more stranica
      i njegovih postova, njegov jezik, rijeènik,

      a prije svega o tom svjedoèi to što taj lik non-stop radi po istom bolesnom receptu, kog su mu i drugi
      (ovdje neimenovani) zamjerili i jasno identifikovali (taj njegov ustaljeni modus operandi):

      njegova izmišljanja i proizvoljna tumaèenja o tom šta su drugi navodno rekli i mislili,
      da bi onda na osnovu toga on gradio svoje napade i "argumente" .



    Jebote triJes dolara,pa ja svaki dan odigram lotta trijes dolara ,
    a biti u nekom timu je bas kao kad igras s nekim a nema teorije da mu dodas loptu ili
    da ce ti on dodati loptu.Nekako meni ljepse iz mase , ono ko raja na stajanju ,
    neznas nikad kad ce te neko kesom u glavu.A staces tako vam "pasulj uzrasto"(jel' se ono tako reche)
    Golem i ovaj ,kakovec zvani "tepsijas" kad kaze
    parafraziram" jeste se iskekerili na mene dok me nije bilo " stoooo jel' to se nesmije
    u odsutnosti niko "oplakivati" (ne plakanje vec radnja s vodom 07.gif opaska autora 35.gif )
    pa to je poznata mostarska disciplina cim netko okrene ledja a ne da se ceka
    kad ce se nekome tako to i ulogovati .Ma hajde.




Uh jebo te, velike piramide...

Neæe valjda i ovaj post biti "prijavljen" koka 01.gif

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-17-2017 23:33 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prijavljeno. 01.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-17-2017 23:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (32): « prva ... « prethodna 29 30 31 [32] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com