Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Pravopis koji ne sjeda u uho » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jest 02.gif

mali prilog ovoj temi
13.gif

    DztrX5dXmxU&feature=player_embedded

10-27-2009 23:39 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moze li mi neko pomoci

kako cu napraviti komparaciju pridjeva

lahak , mehak ....

dovoljna su ova dva primjera za pocetak ...ozbiljno pitam

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

10-27-2009 23:48 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar
pokretac teme Thread Started by tvrancic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosonoga:

    moze li mi neko pomoci

    kako cu napraviti komparaciju pridjeva

    lahak , mehak ....

    dovoljna su ova dva primjera za pocetak ...ozbiljno pitam

Za lagan, i mekan - znam. Za ove ne. 10.gif

___________________________________________________________________

    10-28-2009 08:30 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    gizenga57 gizenga57 is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1099
    Location: nederland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo dvije simpaticne hrvatske

    PRIJEMCIV-povodljiv ili pogodan i BESCUTAN-bezosjecajan

    ___________________________________________________________________
    ne boj se ziivota s tobom je raja
    ne boj se smrti idi do kraja

    10-28-2009 08:41 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kuku,

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    10-28-2009 11:42 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Borna Borna is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1023
    Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od bosonoga:

      moze li mi neko pomoci

      kako cu napraviti komparaciju pridjeva

      lahak , mehak ....

      dovoljna su ova dva primjera za pocetak ...ozbiljno pitam



    cuj, kako,lijepo: lahksi i mehksi ... 13.gif

    ___________________________________________________________________

      10-28-2009 22:27 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
      DEN DEN is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1171

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      men' se cini: lahkiji, mehkiji... 01.gif

      ___________________________________________________________________
      NERETVA KROZ VENE TECE

      10-28-2009 22:45 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo nekih od pravila ovdje:

        http://bosanskijezik.blogger.ba/

      Jeste da se radi o blogu, ali zasigurno znam da su blog vodili studenti lingvistike, nisu neki laici.

      10-29-2009 00:36 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citajte ljudi stare teme na ovom forumu, poput npr ove, kad je forum bio na svom vrhuncu i kad su teme u stvari bile zanimljive, ozbiljne ali istovremeno i duhovite rasprave.

      ove danas "copy/paste sta je neko rekao"-teme, su mi bezveze...ali se odusevim kad iskopam neke ovakve :)

      11-13-2010 03:02 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i sad evo opet gledam stare teme...uz duzno postovanje prema svima ali dinamiku ovog foruma odrzavaju ili su odrzavali ljudi koji su skrajnuti...denani, uvijek prvi sa vijestima iz mostara, kao da se s carine direktno javlja, sve pohvale za njegov entuzijazam....muntahta koja mi cesto natjera suze na ochi svojim stilom pisanja i vrati u neke dane kad je svijet bio bolji...ili smo bolji bili mi?! ko ce to znati...
      abraxas..kad citam njegove zakljucke, mene dodje sramota sto uopste pisem bilo sta kad on postoji. ne, ovo nije snishodljivi kompliment, jednostavno ja se trudim da kazem nesto i "odem u sirinu"a on tako koncizno istovremeno i duhovito i ostroumno sazhme u par recenica. kad njega citam, tacno mi muzika iz "grlom u jagode" odzvanja u glavi...
      tvrancic, duh tog covjeka je nesalomiv! koiko samo rada na prikupljanju starih fotografija i istorijskih prica i pricica svima nam dragog grada, hvala ti sto to dijelis s nama...
      za forumske diskusije su mi uvijek bili dragi, cak i kad se ne slazem s njima, oni ljudi koji imaju svoje misljenje i ne plashe se da ga izlozhe...od hogara,metallice, makse, chabe, pashe, starog grada i magistra...ima ih josh naravno, ali generalno, to su ljudi od kojih sam mogao nesto i procitati, sto-sta nauciti pa se i ne sloziti ali u tome i jeste char forumske polemike...

      sve je manje nekog , nazovimo. intelektualnog izazova na forumu...i pod tim ne mislim arogantno na teme o atmoskoj fizici ili aristotelu...nema ni autenticnih provala, zajebancije, zive diskusije...a to je ono sto forum cini primamljivim...

      11-13-2010 14:08 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od bosonoga:

        moze li mi neko pomoci

        kako cu napraviti komparaciju pridjeva

        lahak , mehak ....

        dovoljna su ova dva primjera za pocetak ...ozbiljno pitam


      Uzmi stvar u svoje ruke i preduzmi nešto da od mekanog postane tvrd pa onda lagano kompariraj. Do tebe je!

      11-13-2010 18:18 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ah,da...Ozbilljno ti govorim!

      11-13-2010 18:19 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jel to ono kad mehko c prelazi u tvrdo C

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      11-16-2010 21:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Morpheus
      tozzinjo



      Poruka: 1137

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od el-tozzinjo:

        i sad evo opet gledam stare teme...uz duzno postovanje prema svima ali dinamiku ovog foruma odrzavaju ili su odrzavali ljudi koji su skrajnuti...denani, uvijek prvi sa vijestima iz mostara, kao da se s carine direktno javlja, sve pohvale za njegov entuzijazam....muntahta koja mi cesto natjera suze na ochi svojim stilom pisanja i vrati u neke dane kad je svijet bio bolji...ili smo bolji bili mi?! ko ce to znati...
        abraxas..kad citam njegove zakljucke, mene dodje sramota sto uopste pisem bilo sta kad on postoji. ne, ovo nije snishodljivi kompliment, jednostavno ja se trudim da kazem nesto i "odem u sirinu"a on tako koncizno istovremeno i duhovito i ostroumno sazhme u par recenica. kad njega citam, tacno mi muzika iz "grlom u jagode" odzvanja u glavi...
        tvrancic, duh tog covjeka je nesalomiv! koiko samo rada na prikupljanju starih fotografija i istorijskih prica i pricica svima nam dragog grada, hvala ti sto to dijelis s nama...
        za forumske diskusije su mi uvijek bili dragi, cak i kad se ne slazem s njima, oni ljudi koji imaju svoje misljenje i ne plashe se da ga izlozhe...od hogara,metallice, makse, chabe, pashe, starog grada i magistra...ima ih josh naravno, ali generalno, to su ljudi od kojih sam mogao nesto i procitati, sto-sta nauciti pa se i ne sloziti ali u tome i jeste char forumske polemike...

        sve je manje nekog , nazovimo. intelektualnog izazova na forumu...i pod tim ne mislim arogantno na teme o atmoskoj fizici ili aristotelu...nema ni autenticnih provala, zajebancije, zive diskusije...a to je ono sto forum cini primamljivim...


      vidi ovo, sunce ti poljubim. ima godinu dana skoro!!



      u pravu sam bio, tako ispade.


      nego, je l ikako moze onaj stari, premocni moforaja forum da se nekako odvoji od ovog u poslednjih dvije godine??? evo zaklinjem se da na ovaj necu ni primirisati, na ovaj dodjem jer onaj stari ne postoji nazalost. postoji samo u ovim starim temama..

      ___________________________________________________________________



        ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

          nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

        08-09-2011 01:32 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
        Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com