Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Za » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mostarac na sluzenom:

    zato sam svorc, co ko stiglic 13.gif 13.gif 13.gif


jadan stiglic 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

10-26-2009 01:51 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

de reci gdje si postavila fascu 19.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

10-26-2009 01:55 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

na fb 13.gif 13.gif 13.gif

** kvarimo temu 35.gif

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

10-26-2009 01:56 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif aj odo u krevet valja se sutra ujutro borit sa pticurinama i ovamo 10.gif 19.gif moram zorom u 9 na posao

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

10-26-2009 01:57 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pisi ime da znam koje da zaobilazim 19.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

10-26-2009 02:00 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mostarac na sluzenom:

    pisi ime da znam koje da zaobilazim 19.gif


evo sad æu 35.gif zaobiði 'mostarka na služenom' 35.gif

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

10-26-2009 02:02 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kaokakao tebe jesen uhvatila 01.gif 10.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

11-05-2009 01:41 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mostarac na sluzenom:

    kaokakao tebe jesen uhvatila 01.gif 10.gif


... aha ...

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

11-05-2009 02:23 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od metallica:

      1. Vi ste samo njegova igraèka.


    Koliko god si laskali i uvjeravali se da ste osigurali posebno mjesto u njegovom životu, to jednostavno – nije istina. Javlja vam se samo kad zaželi malo seksa s vama? Nakon toga se brzo obuèe i nestane vam iz vida? Hm, to baš i nije laskavo prema našim kriterijima! Zar takav odnos zaista godi vašem egu? Zapamtite, da mu niste samo igraèka, on bi veæ pronašao naèin i snagu da vam osigura više vremena uz sebe.

      2. Ne, on neæe ostaviti svoju ženu radi vas.



    Nekoliko ste puta razgovarali, i uvijek vam je dao dobre i relativno logiène razloge zbog kojih još ne može ostaviti ženu. Svaki takav razgovor on vjerojatno završava molbom da se još samo malo strpite i doæi æe dan kad æete napokon biti zajedno.
    Neki muškarci govore da ne mogu ostaviti svoje žene jer bi one bile previše tužne, drugi se boje jer su im žene bolesne ili nesposobne za život pa oni kao pravi humanisti ostaju uz njih, a treæi (najljigaviji) èak spominju svoju djecu i brigu(!) za njih.
    Uh, kakva gomila laži… Saberite se, ne dozvoljavajte više da vas smatra za glupaèu. Otvorite oèi, jer istina je pred vama ali ju vi ne želite vidjeti.

      3. Ne, njemu nije toliko loše uz ženu (kao što vam prièa)



    Mislili mi što god hoæemo, ali èinjenica je da ljudi uglavnom rade ono za što vjeruju da im je najpametnije da rade. Postoji cijela škola razvijena oko te teorije (teorija kontrole, odnosno teorija izbora), na kojoj se bazira velik dio psihoterapeutske prakse današnjice (realitetna terapija). Dakle, zapitajte se: kako to da vaš dragi, koji inaèe ne pokazuje znakove mazohizma ili nekih drugih psihièkih poremeæaja, ostaje uz svoju ženu koju toliko mrzi i koja mu je život pretvorila u pakao?
    Odgovor je ponovno jasan, samo ga treba prihvatiti: zato što mu život uz nju uopæe nije toliko loš koliko vas nastoji uvjeriti. Ona mu kuha, èisti, pegla, brine se za njihovu djecu. Vas ionako ima – barem u onom segmentu koji mu je oèito najvažniji – pa zašto bi onda bilo što mijenjao? A ne zaboravite niti troškove razvoda. On se po svoj prilici veæ dobro raspitao i saznao da bi ga razvod skupo koštao!


ovo pod jedan - zasto bi zena morala da misli kako je on voli....mozda je on njena igracka
ovo pod dva - mozda ljubavnica i ne ocekuje da on ostavi svoju zenu....nego se jednostavno pali na ozenjene muskarce pa kad ga izgustira ostavit ce ona njega 35.gif
ovo pod tri - zena nema kad pricat s njim o njegovoj zeni a i zasto bi kad je ona interesantnija tema....


ovo ja samo postavih stvari iz neke druge perspektive...

i da meni nekako musakrac/zena koji su s nekim zauzetim nemaju neku ulogu koliko partner koji vara....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    11-05-2009 09:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    kaokakao kaokakao is a Female
    raja


    Poruka: 1583
    Location: A11-A@

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Refleksija , vala baš - drugaèija perspektiva 10.gif

    ___________________________________________________________________
    = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

    11-05-2009 11:26 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)
    pokretac teme Thread Started by metallica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

          citat od metallica:

          1. Vi ste samo njegova igraèka.


        Koliko god si laskali i uvjeravali se da ste osigurali posebno mjesto u njegovom životu, to jednostavno – nije istina. Javlja vam se samo kad zaželi malo seksa s vama? Nakon toga se brzo obuèe i nestane vam iz vida? Hm, to baš i nije laskavo prema našim kriterijima! Zar takav odnos zaista godi vašem egu? Zapamtite, da mu niste samo igraèka, on bi veæ pronašao naèin i snagu da vam osigura više vremena uz sebe.

          2. Ne, on neæe ostaviti svoju ženu radi vas.



        Nekoliko ste puta razgovarali, i uvijek vam je dao dobre i relativno logiène razloge zbog kojih još ne može ostaviti ženu. Svaki takav razgovor on vjerojatno završava molbom da se još samo malo strpite i doæi æe dan kad æete napokon biti zajedno.
        Neki muškarci govore da ne mogu ostaviti svoje žene jer bi one bile previše tužne, drugi se boje jer su im žene bolesne ili nesposobne za život pa oni kao pravi humanisti ostaju uz njih, a treæi (najljigaviji) èak spominju svoju djecu i brigu(!) za njih.
        Uh, kakva gomila laži… Saberite se, ne dozvoljavajte više da vas smatra za glupaèu. Otvorite oèi, jer istina je pred vama ali ju vi ne želite vidjeti.

          3. Ne, njemu nije toliko loše uz ženu (kao što vam prièa)



        Mislili mi što god hoæemo, ali èinjenica je da ljudi uglavnom rade ono za što vjeruju da im je najpametnije da rade. Postoji cijela škola razvijena oko te teorije (teorija kontrole, odnosno teorija izbora), na kojoj se bazira velik dio psihoterapeutske prakse današnjice (realitetna terapija). Dakle, zapitajte se: kako to da vaš dragi, koji inaèe ne pokazuje znakove mazohizma ili nekih drugih psihièkih poremeæaja, ostaje uz svoju ženu koju toliko mrzi i koja mu je život pretvorila u pakao?
        Odgovor je ponovno jasan, samo ga treba prihvatiti: zato što mu život uz nju uopæe nije toliko loš koliko vas nastoji uvjeriti. Ona mu kuha, èisti, pegla, brine se za njihovu djecu. Vas ionako ima – barem u onom segmentu koji mu je oèito najvažniji – pa zašto bi onda bilo što mijenjao? A ne zaboravite niti troškove razvoda. On se po svoj prilici veæ dobro raspitao i saznao da bi ga razvod skupo koštao!


      ovo pod jedan - zasto bi zena morala da misli kako je on voli....mozda je on njena igracka
      ovo pod dva - mozda ljubavnica i ne ocekuje da on ostavi svoju zenu....nego se jednostavno pali na ozenjene muskarce pa kad ga izgustira ostavit ce ona njega 35.gif
      ovo pod tri - zena nema kad pricat s njim o njegovoj zeni a i zasto bi kad je ona interesantnija tema....


      ovo ja samo postavih stvari iz neke druge perspektive...

      i da meni nekako musakrac/zena koji su s nekim zauzetim nemaju neku ulogu koliko partner koji vara....



    moderni stavovi 10.gif 18.gif

    ___________________________________________________________________

      11-05-2009 12:21 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      @metalac, sva sam ti moderna hahaha 19.gif

      ma samo hocu da kazem da se ljudi odlucuju za ovakve ili onakve vrste veza iz ovakvih ili onakvih razloga...sad kako to okolina prihvata i shvata je druga stvar...

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 11-05-2009 u 15:34.

        11-05-2009 15:34 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        E nek si mu rekla vala 04.gif 04.gif
        'ta che okolina
        30.gif

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        11-10-2009 19:33 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)
        pokretac teme Thread Started by metallica

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          @metalac, sva sam ti moderna hahaha 19.gif

          ma samo hocu da kazem da se ljudi odlucuju za ovakve ili onakve vrste veza iz ovakvih ili onakvih razloga...sad kako to okolina prihvata i shvata je druga stvar...



        ovo su bili preneseni savjeti za danasnje cure i danasnje vrijeme i u pravu su 100% ono malo slucajeva gdje je to ispalo ok su samo izuzeci tita mi



        ama imam slucajeva oko sebe nije to bas ... ne znam sta bih ti rekao

        meni cura koja se voda sa ozenjenim muskarecem pogotovo ako nije zaljubljena nego se zajabava Isto mislim i za muskarca koji je u vezi sa udatom zenom a nije zaljubljen nego onako malo "avanturishu"
        meni je to Jeftino

        ja nebi pristao NIKAD da budem nekome "Nabijac rogova" kontas to mi je bezze skroz

        drugo je kad se neko zaljubi "na prvi pogled" mada je tih slucajeva 2%

        mozes ti sad reci "nije ona ta on je taj koji vara zenu" OK ali ako je ON Shupak mora li i ta neka slobodna cura ucestvovati u njegovim lijecenjima sujete ili dokazivanju ili sl.

        Ja licno se ne bih upustio u vezu sa udatom zenom Nikad cak i kad bih znao da ima "Slobodan" brak, da se ne vole i sl.

        ja pazim na svoj "rejting" 18.gif 12.gif a ovakvi izleti ga kvare priznaj 33.gif

        ___________________________________________________________________

          11-10-2009 22:15 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com