Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » POKIDANE VEZE » Zehra Dzabic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Zehra Dzabic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zna li iko gdje je Zehra Dzabic ???

jutros doboh jedan e-mail od jednog gospodina, pronasao njeno ime na Forumu, kaze da su prijatelji, volio bih da uspostavim kontakt sa Zehrom da joj prenesem pozdrave, e-mail itd itd ...
Inace Zehra i ja smo zajedno isli u Sestu osnovnu ....

Kopija e-maila:

Hi Denani, my name is ............., I am looking for the daughter of an old good friend of mine that was from Mostar but lived in Amsterdam at the same time when I lived there.

The name of the daughter of Sejo Dzabic is Zehra Dzabic. She should be now in her mid 40’s. I have looked for so long for her and only now I saw her name appear in the Mostar Forum and she is mentioned by you.

Do you happen to know her? If so please put me in touch with her or just give her my e-mai address so she can contact me: .....................................

I’ll appreciate it very much

Thank you very kindly

...................


P.S.
Razumijecete zasto nisam stavio podatke, ako neko nesto zna za Zehru molim vas neka mi javi bilo sta: telefon, e-mail ....

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

03-18-2010 18:43 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stizu prve informacije na pp ...


HVALA 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 03-18-2010 u 20:51.

03-18-2010 20:51 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tema se moze zatvoriti .... sve informacije dobio !!!!!



HVALA RAJI IZ CERNICE 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

03-19-2010 08:56 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com