Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Knjiga "Mostar - krhotine pro » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Drago mi je da ih ima još! Ja sam napravio spisak nekih 20 ljudi kojima moram ovo poslati.
Ima li kakvog kolièinskog rabatta? 01.gif

08-19-2010 11:07 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar
pokretac teme Thread Started by tvrancic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Drago mi je da ih ima još! Ja sam napravio spisak nekih 20 ljudi kojima moram ovo poslati.
    Ima li kakvog kolièinskog rabatta? 01.gif

Vazda sam za biznis 04.gif 04.gif Možemo se dogovoriti. Raèunaj da mi je veæina knjiga u Mostaru tako da je bolje dolje preuzimati nego odavde slati iz Umaga.

___________________________________________________________________

    08-19-2010 11:14 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    OK:

    08-19-2010 11:17 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17887
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dosla knjiga, imam samo 3 rijeci: svaka cast majstore

    ne zna se je li bolji uvod, ili tiborovi textovi, ili slike, ili citatiu iz literature, ili citati forumasa,
    .... ili kvalitet stampe, kvalitet papira, , korice ...... dobro si reko u uvodu tibore ova knjiga je moforaja dijete.

    knjiga odise mostarom i nostalgijom, iskrenim tiborovim sjecanjima i previranjima, tolerancijom.

    3 rijeci: svaka cast majstore 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    08-25-2010 15:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5028
    Location: Umag - Mostar
    pokretac teme Thread Started by tvrancic

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      dosla knjiga, imam samo 3 rijeci: svaka cast majstore

      ne zna se je li bolji uvod, ili tiborovi textovi, ili slike, ili citatiu iz literature, ili citati forumasa,
      .... ili kvalitet stampe, kvalitet papira, , korice ...... dobro si reko u uvodu tibore ova knjiga je moforaja dijete.

      knjiga odise mostarom i nostalgijom, iskrenim tiborovim sjecanjima i previranjima, tolerancijom.

      3 rijeci: svaka cast majstore 10.gif

    Tana, hvala ti. Puno mi znaèi tvoje mišljenje. Evo sav sam bio naježen dok ga proèitah. 10.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      08-25-2010 15:57 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5028
      Location: Umag - Mostar
      pokretac teme Thread Started by tvrancic

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pošto se nisam uspio ovoga ljeta vidjeti s Tanom, a obeæao sam mu posvetu u knjizi, koritim ovu prigodu da mu je na ovaj naèin pošaljem. Tana - hvala ti na svemu:

      ___________________________________________________________________

        08-25-2010 16:24 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        fala tibore na posveti. 10.gif

        posvetu cu odstampati i zaljepiti u knjigu. nazalost nismo se uspjeli vidjeti ove godine, ali dogodine .... garant

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        08-25-2010 16:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar
        pokretac teme Thread Started by tvrancic

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Juèer sam proveo lijep dan s našim @Marom, i pored svega lijepoga ustanovišmo kako je izgleda mojom greškom izostavljeno njegovo ime u listi donatora u mojoj knjizi, premda je medju prvima uplatio. Stoga mu se najiskrenije isprièavam - ali popravke nema. 15.gif

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane tvrancic dana 09-03-2010 u 10:52.

          09-03-2010 10:50 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17887
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma nema veze, lijepo vas je vidjeti. pozdrav obojici 10.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          09-08-2010 18:02 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Stranica (11): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com