Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Obavezno za sve patriote grada Mostara » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kliker:

        citat od cema:

      Edo buraz ne samo sad radi naseg Hujke nego zbog cijele situacije u zemlji treba pobunu izvrsiti i jednom za sva vremena ocerati ovu bagru koja evo vec vise od 10 godina unistavaju svijesno nasu BiH i suzivot svih naroda u njoj.

      Sve ono sto nisu uspijeli u ratu sad polako ali sigurno cine u ovom vjestackom miru.Ima jos ljudi koji na politickom nivou vrse vanljudske napore da se to ne dogodi samo je pitanje vremena koliko ce jos izdrzati.
      VOLIM TE BiH !


    Tako je jarane. Nama došli unistavati suzivot u vjestackom miru. Nahebace bagra iz telecoma kada dodju nasi heroji ovo ljeto na godisnji


14.gif 14.gif 14.gif 08.gif

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

04-13-2010 22:25 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
MUMADJAVL MUMADJAVL is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 280
Location: WASHINGTON,D.C.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

        citat od BMW:

      U upravnom odboru telekoma sjedi Batlak Edin kojega smo cuvali u ratu i gurali po funkcijama da bi poslje rata to govno okrenulo leda i zivim i mrtvim borcima a sebi nametno vrecama guba nije imo za kifle prije rata eto za sto smo se borili ali mislim da ima snage dase i njima stane u kraj polako kad tad



    Sto ste ga brate gurali,ta znalo se je ko je ko,i koliko ko vrijedi 21.gif

    da nebi mi sad u siroko i duboko,
    nek je veliki rahmet mom drugu Miti i svim Shehidima s kojima sam skupa jeo govna doli,
    zbog cega zbog POLTRONA,POPUZANA,
    nek im je na obraz,znam da ga nemaju,zato se i ljube u vrat....
    Zato sam i otisao u tudjinu da spasim ovo moje dvoje golubova i dam im buducnost
    i da sebe spasim od ulice,droge,kriminala,prevara,jer ja brate neznam iza ledja,sto mislim to i kazem,
    i to bi me skupo kostalo,zato sad mirno spavam,sve sto sad imam posteno je zaradjeno 01.gif
    Sto su sklonuli "Plocu s imenom :Mithad Hujdur Hujka Narodni Heroj"
    nece im se izdobriti vjeruj mi BMW,kihnuce oni kad tad.......
    Nicija nije do gore gorila,
    mogu sad kako hoce,ali nece dokle hoce...
    Pozdrav.... 01.gif


10.gif

04-13-2010 23:21 MUMADJAVL is offline Homepage of MUMADJAVL Pregledaj poruke od MUMADJAVL Dodaj MUMADJAVL u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sve govorim i radim u svoje ime,
jer bi me svaka druga alternativa od mene napravila "Marionetu"
a to mi je strano 01.gif

04-14-2010 01:43 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

15 April - Dan Armije BiH

Neka je ovaj dan sretan svim onima koji su èasno služili ARBiH, i neka je vjeèni rahmet - pokoj onima koji svoje živote dadoše za traèak slobode na BiH nebu 33.gif

Sutra ( 15 og ) obilježavanje dana ARBiH poèinje polaganjem kamena temeljca za izgradnju poginulim pripadnicima ARBiH te MUP-a u naselju Donja Mahala u 10 h. Nakon toga bit æe uprilièen obilazak Šehitluka i ostalih Harema - grobalja te polaganje cvijeæa u 11 h. U 12 h svi su pozvani da se okupe ispred ulaska u SRC Mithat Hujdur Hujka, gdje æe biti uprilièena prezentacija projekta spomen obilježje poginulim pripadnicima ARBiH pri deblokadi Mostara.

Zdravo ma gdje bili !

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

04-14-2010 22:35 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sretan Dan Armije svim borcima i ucesnicima. 33.gif

Onim kojih vise nema medju nama a vjecno ce zivjeti..vjecna slava 32.gif

a sto kaze Djelda,


Zdravo ma gdje bili Heroji Mostara 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-15-2010 08:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......
pokretac teme Thread Started by Edo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zdravo me gdje bili Heroji Mostara !!!!!!!






    1q6pS5MOIRk


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

04-15-2010 14:52 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com