Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Lost » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ja sam ti to snimo burazeru na DVR i svaku gledo. ne znam da li kod nas ima DVR, jako zgodna igracka. Digital Video Recorder koji je svjestan tv programa unaprijed 2 hefte.

    nastimas koje serije/filmovi da se snimaju i on sam snimi kad pocne serija. moze da snima dva programa istovremeno dok gledas treci.


Bjeri bola Tana.
Vi ste previse odmakli od ostatka svijeta. 13.gif

Kod mene ima jos uvjek VCR (video cassete recorder) 11.gif 11.gif 11.gif Ima 6 brzina i snimis 12 sati na traku od 4h

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-03-2012 00:14 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

heheheh

nego zasto je zadnja epizoda onako "otvorena za interpretaciju"?

vjerovatno ce nastaviti seriju, pa da ostave sami sebi prostora ....

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-03-2012 00:17 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
avenue-gang avenue-gang is a Male
trudim se


Poruka: 174
Location: dharma station

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nije. nece sigurno. otvorena je za interpretaciju bas zbog tog postmodernistickog pristupa gdje svako moze skontati nesto za sebe i svako "na drugacijem nivou" gleda lost....ima odlicnih teorija o tome sta je u stvari lost, o tome sam pisao u onom velikom postu na prvoj stranici. nema sanse da nastave jer bi to bilo skakanje samim sebi u usta. evo jj abrams radi sad vec paralelno na dva projekta - person of interest i alcatraz...i oba imaju ogromnu gledanost, ali su miljama daleko od losta. lost je po mnogo cemu jedinstven. po meni od twin peaks nije bolja serija bila na ekranima.

a jao jao ne zna se ko je od vas dvojice gori 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ovaj makso sa VCR ili TANA sa DVR :) nikakvi DVR, VCR i slicno. odem na warez-bb forum nadjem svaku noviju epizodu u 720 ili 1080 HD, link za skidanje, hvala Bogu dovoljno brz internet...dok zmem pivu iz frizidera i kokice u mikrovalnoj napravim , jos malo pa se skinula :) HDMI kabl, jedan kraj u laptop drugi u TV i eto uzivanja na velikom ekranu :)

___________________________________________________________________
pametni se glupiraju, glupi se prave pametni....

02-09-2012 00:12 avenue-gang is offline Pregledaj poruke od avenue-gang Dodaj avenue-gang u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zna se ko je gori - tana 13.gif


ma dvr zakon. on sam snima i snima i snima ... a ti dodjes ko gospodin i pogledas.
ne moras nista downlodovati, traziti ... samo ga programiras da to snima serije koje hoces.

btw alcatranz vec igra, nisam jos pogledo ali snimam 11.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-09-2012 22:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od avenue-gang:


    odem na warez-bb forum nadjem svaku noviju epizodu u 720 ili 1080 HD, link za skidanje, hvala Bogu dovoljno brz internet...dok zmem pivu iz frizidera i kokice u mikrovalnoj napravim , jos malo pa se skinula :) HDMI kabl, jedan kraj u laptop drugi u TV i eto uzivanja na velikom ekranu :)



Dohakace i njima fbi. Pao je megaupload, pasce i oni 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

a meni kad je ceif, izvadim kasetu i gledam 11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-10-2012 00:56 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

fini moj dvr 11.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-10-2012 21:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com