Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Fiksni vs. mobilni aparati » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Ma nemam Beli ništa protiv vjeruj mi, naravno da æe nositi i ispravljati zube, ali aparatiæ je preko 1.000 KM, a to mi je previše dati odjednom 29.gif . Mislim, da li ima neke razlike u fiksnom i mobilnom po pitanju kvalitete ispravljanja?

draga karmela razumijem tvoju dvojbu samo da te ispravim fixni aparatic za donju i gornju vilicu (obicno se na obe postavlja zbog simetricnosti) kosta ravno 2550 km upravo se borim s tim i razbijam glavu kako jer ga martino mora nosit nakon operacije gornje vilice i vadjenja viska zuba , Mislim da je ovo cisti kriminal

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

09-06-2010 09:25 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle
pokretac teme Thread Started by Carmela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne, ne, i ne Ptièice!!!! Proèitaj šta napisa Refla, ovo sam èula od barem desetak ljudi u posljednje vrijeme, kako su uzalud bacili pare za fiksni jer su ga nosili dok nisu nikli svi zubi pa sad opet moraju 28.gif .
Zovni me pa æu ti reæi kako sam ja to riješila 01.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Carmela dana 09-06-2010 u 09:29.

09-06-2010 09:29 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma njemu nece ni stavljati dok mu ne izvuku jedinicu jer je ona problem jer njih ima viska i to cemu operativnim zahvatom raditi a sad s obzirom da je kodmartzina bila prilicno komplikovvana situacija sa zubima trudili smo se pratiti sve sto nam je Dr, savjetovao a njegov izbor je bio fiksni jer su mu i donji i gornji niz jako lose postavljeni

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

09-06-2010 09:35 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle
pokretac teme Thread Started by Carmela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hm...kod Viktora, mog mlaðeg, ista situacija. Ali ova dr. kod koje sam poèela da ih vodim nije za fiksne aparate o tom se radi.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-06-2010 09:40 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U koga jih vodis jer mog vode u Jurisica da nije dobar jeste stvarno djete mi je spasio al da je masan masan je kad placas zub iz cipela te izbija

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

09-06-2010 09:42 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prosto mi dodje dfa vidim kakve su cijene u RSu da malog dole odvedem da mu urade aparatic

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

09-06-2010 09:44 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle
pokretac teme Thread Started by Carmela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01.gif ...kao da ne znam...imaš pp 10.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-06-2010 09:44 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Baricanna Baricanna is a Female
mofo beba


Poruka: 1
Location: zagreb

Wink RE: Fiksni vs. mobilni aparatiæ za zube Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    O djetetu je rijeè, mom sinu koji treba da ga nosi. Koje su mane i prednosti ovih aparata? Ortodont je za fiksni, razumijem zbog cijene. Ali mom sinu je nepunih 11 godina i njegova vilica æe sigurno da još "raste" i razvija se, dakle i novi aparatiæ zajedno s tim.
    U dilemi sam, razlika je u cijeni ogromna. Ako je razlika u rezultatima na strani fiksnog, u redu, zatvoræu oèi i platiti 29.gif .


Dakle ja imam 14 godina i nosim mobilni aparatiæ.Pitajte može li vaš sin dobit preko socijalnog.Kontrole su vam otprilike svakih 3 mj i treba ga nositi samo noæu.Ja imam razdvojene zube i imala sam dubok zagriz.Zubi su mi se ispravili no nosim ga veæ 2 godine i zagriz mi se popravio.Nadam se da sam vam malo pomogla.

___________________________________________________________________
anna

03-11-2012 19:46 Baricanna is offline Pregledaj poruke od Baricanna Dodaj Baricanna u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle
pokretac teme Thread Started by Carmela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U redu je...mobilni koristi.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

03-12-2012 10:27 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com