Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » Govor Tijela nas odaje . 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma jasta

govor tijela ,totalno


na meni se sve vidi

sem kad imam naglu i neocekivanu reakciju.


to bas i nije prijatno,tada za druge

a poslije za mene

___________________________________________________________________






          10-07-2003 23:16 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          super tema .....

          znas sta je jos interesantno ?

          bebe isto imaju govor tijela, sto znaci da to nije nesto sto se nauci vremenom nego je urodjeno.

          beba koja se tek rodila zna da se smije naprimjer i time pokazuje radost.
          e okle beba zna sta je smijanje a kamoli sta je radost ???
          a fakat zna .....

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          10-07-2003 23:34 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          nadia nadia is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 400
          Location: CH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          to se bebe smiju ali melecima ( govorila moja nena rahmetli)

          ___________________________________________________________________

            \ | /

            (@ @)

            -----o00-(_)-00o-----

          12-03-2003 11:24 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
          Nazika Nazika is a Female
          ne more meda


          Poruka: 26

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sandy, sa mnom ti je ista situacija, prije sve lijepo kontrolisala, a danas nesto malo, veoma malo, vrlo, vrlo, malo.
          Na drugima u 90% slucajeva primijetim kad lazu. I zaobilazim ih u sirokom krugu.
          Inace, kad sjedimo naspram sagovornika, ako smo malo povijeni naprijed to je kao prijateljski gest i entuzijazam.
          Ako ukrstimo ruke znaci postavljamo barijeru.
          Ako zelimo da naglasimo nasu podrsku, tada sjedamo do sagovornika, tj on s jedna strane stola a mi s druge, odmah do njega a ne na suprot.
          Ako zelimo da naglasimo saradnju tada sjedamo sa iste strane stola.
          Po nekim strucnjacima, ljudi koji su skloni ono da ih ledja ustuknu, oko krsta, najcesce imaju finansijskih poteskoca.
          Problemi s vratnom kicmom znace neuklopljenost u sredinu, tj trazenje svoga pravog mjesta.
          Promuklost kazu znaci da se nismo izjasnili, da se nismo usudili protivrijeciti i iznijeti svoje misljenje pred autoritetom (roditelj, sef).
          Joj, sve je to tako lijepo opisala Luiza Hay, kako li vec rece Edo Maaaajka da se doticna spisateljica zove.
          Meni su ipak najdraze nasmijane osobi, cini mi se sve je s njima lako. Vjestacki osmjeh mi ne smeta jer vremenom postane prirodan, dio osobe. Sama chomrdu sakrijem shishkama i nabacim kez. 11.gif

          ___________________________________________________________________
          maslacak

          12-03-2003 22:57 Nazika is offline Posalji email za Nazika Pregledaj poruke od Nazika Dodaj Nazika u listu prijatelja
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2959
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          21.gif 21.gif 21.gif 35.gif

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 12-04-2003 u 15:39.

              12-04-2003 15:38 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              gandalf gandalf is a Male
              Mo-Starac




              Poruka: 4675
              Location: NEBUCHADNEZZAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ja mogu da lazem svakako,

              samo ne mogu ocima, ustima i jos necim... 27.gif

              Salu na stranu, ali pokreti, gestivi, i najvise oci, mogu da kazu o karakteru
              osobe s kojom kontaktirate, ili bilo sta radite...

              A jeste ono kad ti pruzi ruku, ali bas je pruzi i nista vise,
              odma bi mu/joj je otkin`o.

              ___________________________________________________________________
              Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
              Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

              12-04-2003 19:41 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com