Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Dobre stvari u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... i

    naravno 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      07-07-2010 16:10 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
      puter


      Poruka: 79
      Location: STARMO

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      1 gitaru,6 dvolitri karlovacke i fino ispod starog cijelu noc skidat halida...
      brate nek mi neko nadje nesto bolje sutra ga u premieru castim listicem:):)

      ___________________________________________________________________
      To je moj grad to su moji ljudi


      došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
      i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
      i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
      i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

      09-01-2010 00:04 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od LISKA S AVENIJE:

        1 gitaru,6 dvolitri karlovacke i fino ispod starog cijelu noc skidat halida...
        brate nek mi neko nadje nesto bolje sutra ga u premieru castim listicem:):)

      potpisujem sve, samo sto je plastika - govance kakva god bila.
      karla u staklenkama je nenadjebiva. staklenoj karli hajneken moze da se sagne i da joj polize :)))

      09-01-2010 00:11 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
      puter


      Poruka: 79
      Location: STARMO

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a jes i to nego bola ko ce onu gajbu nosit,pa da misle da sam konobar:)

      ___________________________________________________________________
      To je moj grad to su moji ljudi


      došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
      i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
      i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
      i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

      09-01-2010 00:17 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pecanje

      ___________________________________________________________________

        12-10-2013 12:22 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com