Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Sjenila za oci drage moje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

muke tebe bacit na zemlju , h m 13.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

07-19-2010 21:56 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

maxfactorove sjene koristim i izuzetno sam zadovoljna...gara probaj kupiti bazu za sjenilo...ali bas se tako zove....i nece ti se nakupljat...koriste to u sminkerajima ili ti ga kozmetickim salonima
meni moja kozmeticarka rekla i dala mi je savjet ako imas flekicu, oziljak neki na licu isto imas kremu kamuflaznu....nista korketori i ti folovi ova krema je zakon...revolonova je krema meni se cini...u nas negdje oko 11 maraka

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    07-19-2010 23:57 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kako se ta Baza zove , jel za nju kazes da je revlonova?

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    07-20-2010 00:10 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od GARAVUSA:

      kako se ta Baza zove , jel za nju kazes da je revlonova?


    smo trazi bazu za sjenilo za oci...u nas je revlonova...a ime i od Estee Lauder, maxfactora, ardeco...od svih ovih markica...ali mene revlonova odusevila

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      07-20-2010 00:17 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo malo progugla i nadjo , bas ti hvala , nisam pojma imala da ovakvo nesto postoji jos ako daje rezultate super.Pogledacu sta ovdje nude 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      07-20-2010 00:34 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...neko je spomenuo neki izbor 12.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      07-20-2010 12:59 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        muke tebe bacit na zemlju , h m 13.gif


      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      07-21-2010 20:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      ena ena is a Female
      proplivala


      Poruka: 19
      Location: montreal

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja se rijetko javljam,nekako mi lijeno pisati,a i nemam bas previse vremena.
      Ovo samo da potvrdim da je i u mojoj mladosti,koja nije bas bliska proslost,postojao parfem shanida.
      Ja bas ne podnosim mirise,ove sinteticke,a ovaj miris sam dobila za rodjendan.Bio
      je u oblike spreja u bordo bocici ukrasenoj arabeskama i bagdadskim kubetima,
      zaista je izgledala seksi i obecavajuce,licila na ilustracije za price iz 1001 noci.
      Miris je bio slatkast, tezak za moj ukus previse seksi i sveprisutan da je sva ostala osjetila osim izazova ostavljao po strani.Meni je donosio glavobolju,a moju
      prijateljicu odusevljavao,pa sam joj ga poklonila.
      Da li je ona srela Tanu.ne znam,nije mi pricala.
      Ako moja mladost nije fikcija-a nije ,ja potvrdjujem postojanje mirisa shanida.
      Nadam se da ce ovo uljepsati dan Tani,posto vidim da ga vec godinamo dovodite u sumnju.

      07-24-2010 16:56 ena is offline Pregledaj poruke od ena Dodaj ena u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Refka kupila sam Bazu , i mescini da sam rjesila problem , jedino za dobro tamnu sjenu , nije od vele pomoci.

      Ovdje nema Revlona nikako , preporucise mi neku drugu 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      07-25-2010 18:03 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      PST PST is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1156
      Location: vazda u kuci

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e, ne dirajte mi bore svaka mi sa mukom stecena

      07-25-2010 22:20 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od ena:

        Ja se rijetko javljam,nekako mi lijeno pisati,a i nemam bas previse vremena.
        Ovo samo da potvrdim da je i u mojoj mladosti,koja nije bas bliska proslost,postojao parfem shanida.
        Ja bas ne podnosim mirise,ove sinteticke,a ovaj miris sam dobila za rodjendan.Bio
        je u oblike spreja u bordo bocici ukrasenoj arabeskama i bagdadskim kubetima,
        zaista je izgledala seksi i obecavajuce,licila na ilustracije za price iz 1001 noci.
        Miris je bio slatkast, tezak za moj ukus previse seksi i sveprisutan da je sva ostala osjetila osim izazova ostavljao po strani.Meni je donosio glavobolju,a moju
        prijateljicu odusevljavao,pa sam joj ga poklonila.
        Da li je ona srela Tanu.ne znam,nije mi pricala.
        Ako moja mladost nije fikcija-a nije ,ja potvrdjujem postojanje mirisa shanida.
        Nadam se da ce ovo uljepsati dan Tani,posto vidim da ga vec godinamo dovodite u sumnju.


      ena fala dje cula i dje ne cula 33.gif .
      vec su me htjeli proglasiti mahnitim, kao ja izmislio naklav parfem sto me je obaro s nogu.
      dobro si ga opisala " seksi i sveprisutan da je sva ostala osjetila osim izazova ostavljao po strani". upravo tako kad osjetim taj miris bukvalno se gubim i moram ds sjednem. bukvalno me neka slabost obuzme 27.gif

      fala jos jednom 33.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      07-28-2010 17:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com