Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vahid Halilhod » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

PITANJE ZA 100KM

Moze li neko da definise sta je to seljak, (pomoc: ovdje se gleda poslijeratni period)?

A vec rekoh Vaha nije ti trebalo Dinamo, ali hajde necu biti cicija sto si ga preuzeo ti si ipak MOSTARAC i valja te viditi u Intermecu kad kahvenises i na novu protezu shushkas :-)

i necu nista drugo nego reci
HAJMO SJEVER U SRED HRVATSKE VAHIDE VAHIDEvahide.gif

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

08-20-2010 13:51 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
cjaso cjaso is a Male
trudim se


Poruka: 213

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)


"Seljak iz Jablanice" se pokazao kao "Covjek" za razliku jednog od gore nabrojanih koji je pljunuo i na grad i na klub i na raju koja su ga napravila legendom.

08-20-2010 19:47 cjaso is offline Posalji Email za cjaso Pregledaj poruke od cjaso Dodaj cjaso u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od RIO:

    PITANJE ZA 100KM

    Moze li neko da definise sta je to seljak, (pomoc: ovdje se gleda poslijeratni period)?

    A vec rekoh Vaha nije ti trebalo Dinamo, ali hajde necu biti cicija sto si ga preuzeo ti si ipak MOSTARAC i valja te viditi u Intermecu kad kahvenises i na novu protezu shushkas :-)

    i necu nista drugo nego reci
    HAJMO SJEVER U SRED HRVATSKE VAHIDE VAHIDEvahide.gif
10.gif

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

08-20-2010 19:48 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)
pa djes ba ti klaudija vidim tek dosla a neznas jesi dosla ili posla 6 postova a od tih 6 2 vec pljujes po Vahi. Idi pljuni u svoju avliju ako je imas a okani se nas ovdje na forumu i Vahe u Dinamu. Nego sjecas li se ti ono bjese 9. Feb. nemogu se sjetit godine kad Velez Dinama namiri 9:2, hajde sad pozz i idi krmad na'rani. 19.gif 24.gif 23.gif 18.gif

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

08-20-2010 20:01 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cjaso:

        citat od klaudija:

      seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)


    "Seljak iz Jablanice" se pokazao kao "Covjek" za razliku jednog od gore nabrojanih koji je pljunuo i na grad i na klub i na raju koja su ga napravila legendom.




A okle tebe... Uja putko!!!


I nije pljunuo nego vratio patlidzan!

08-20-2010 20:12 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e moj capljinac sad tek vidim sa kakvim neznalicama vodim polemike.9.2. 1979.god.na Veležovom februarskom turniru Velež je savladao Dinamo rezultatom 9:2.Golove su postigli Baka Sliškoviæ 4 komada,Taramba Skoèajiæ 4 komada.,strijelca devetog gola se ne sjeæam.Baka i Taramba pili u Narce do 14 sati,bukvalno ih odveli na stadion,tako da nigdje u ovoj prièi ne vidim Vahu i ne seri meni o Veležu jer imam više gostovanja sa Veležom nego što bi ti koji put navratio iz Èapljine u grad.

08-20-2010 21:11 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    e moj capljinac sad tek vidim sa kakvim neznalicama vodim polemike.9.2. 1979.god.na Veležovom februarskom turniru Velež je savladao Dinamo rezultatom 9:2.Golove su postigli Baka Sliškoviæ 4 komada,Taramba Skoèajiæ 4 komada.,strijelca devetog gola se ne sjeæam.Baka i Taramba pili u Narce do 14 sati,bukvalno ih odveli na stadion,tako da nigdje u ovoj prièi ne vidim Vahu i ne seri meni o Veležu jer imam više gostovanja sa Veležom nego što bi ti koji put navratio iz Èapljine u grad.
sto cu ja iz Capljine u gradu, kad imam sve u Capljini, sto se tice datuma i godine te utakmice nisam bio rodjen, falilo jedno mjesec i pol, a sto se tice gostovanja i domacih Velezovih utakmica tu se ne bih slozio s tobom NIKAKO 23.gif 18.gif

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

08-20-2010 21:16 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
Velezovac do groba
SexNepoznat



Poruka: 215

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vvb:

        citat od cjaso:

          citat od klaudija:

        seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)


      "Seljak iz Jablanice" se pokazao kao "Covjek" za razliku jednog od gore nabrojanih koji je pljunuo i na grad i na klub i na raju koja su ga napravila legendom.




    A okle tebe... Uja putko!!!


    I nije pljunuo nego vratio patlidzan!


VVB,mislim da nije mislio na Baku 29.gif

___________________________________________________________________

    08-21-2010 06:16 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
    Velezovac do groba
    SexNepoznat



    Poruka: 215

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od klaudija:

      e moj capljinac sad tek vidim sa kakvim neznalicama vodim polemike.9.2. 1979.god.na Veležovom februarskom turniru Velež je savladao Dinamo rezultatom 9:2.Golove su postigli Baka Sliškoviæ 4 komada,Taramba Skoèajiæ 4 komada.,strijelca devetog gola se ne sjeæam.Baka i Taramba pili u Narce do 14 sati,bukvalno ih odveli na stadion,tako da nigdje u ovoj prièi ne vidim Vahu i ne seri meni o Veležu jer imam više gostovanja sa Veležom nego što bi ti koji put navratio iz Èapljine u grad.


    ...klaudija srce mislim da grijesis.Godina je 1980,a deveti gol dao Okuka.Stincic od muke nakon sestog gola trazio zamjenu.Baka dao jedan gol iz mrvog ugla,skoro sa same korner linije iz slobodnog udarca(bio kao "skraceni korner")pa mu je na toj majstoriji i glavni sudija meca cestitao 10.gif

    ___________________________________________________________________

      08-21-2010 06:25 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      okrecem neki dan trazio liverpul utakmicu euro lige kad hrt prenosi dinamo i tamo neki seljaci liga ko i nasa 21.gif
      vise su vahu pratili kamerom nego utakmicu koliko im je interesantna 19.gif te okreci uz duzno postovanje vahidu hebes njihovu ligu

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      08-21-2010 09:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041
      pokretac teme Thread Started by denani

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ''Najbolje što se hrvatskom nogometu moglo dogoditi''


      Ranih osamdesetih godina nakon osvojenog kupa Maršala Tita u finalu protiv Željeznièara, na beogradskim terazijama dvadesetak hiljada Veležovih navijaèa padalo je na koljena svom junaku Vahidu Halilhodžiæu.

      Zbog èega je po dolasku kuæi morao na informativni razgovor u mostarski «komitet» da objasni; da li je klanjanje bilo spontano ili je to Vaha planirao usred Beograda.

      Kako je krenulo nešto slièno moglo bi se ponoviti, ali ovaj put na zagrebaèkom trgu Bana Jelaèiæa. Naš je struènjak novi «šerif» Maksimira. Nakon pobjede u Maðarskoj o Halilhodžiæu se piše u hvalospjevima. U kolumni «SN» Robert Mateoni, ugledni komentator, izmeðu ostalog je napisao:

      - «Halilhodžiæev je ulaz u hrvatski nogomet nešto najbolje što se Prvoj HNL moglo dogoditi u ovome trenutku». I Tomislav Židak, «bard» sportskog novinarstva u «Jutarnjem» u naslovu je poruèio: «Nema stranca do Bosanca».

      Vahid je èvrsto na zemlji.

      - Zatekao sam prestrašenu momèad, morao sam prièati anegdote, zgode i nezgode, pa i viceve da razveselim ljude oko sebe. Neki su me prežalili kada sam prihvatio Mamiæev poziv, ali evo živ sam - izjavio je za «San» Halilhodžiæ dok se vozio iz Maðarske prema Hrvatskoj.

      Modri su voðeni èvrstom Vahinom rukom i genijalnošæu Ante Rukavine sa lahkoæom deklasirali Giora.

      - Nema opuštanja, jer ništa nije gotovo. Maðari nisu naivni. Zaigrat æe na sve ili ništa, tako su u revanšu eliminirali Montpelje - upozorava naš struènjak.

      Ipak, izvjesno je da æe Dinamo nakon skoro èetiri decenije proljeæe doèekati u Evropi.

      - Znam da æe Dinamo igrati gledljiv nogomet, da æu vratiti navijaèe u Maksimir. Nisam došao ovdje da bih se veselio pobjedama u Zaprešiæu, Vinkovcima, Osijeku... Želim pobjeðivati u HNL, ali i u Evropi. Bit æe nogometno «Hrvatsko proljeæe» na domaæoj i na internacionalnoj sceni.

      Vahu je oduševilo što je u BiH poraslo zanimanje za Dinamo.

      - Drago mi je što se u mojoj zemlji prati Dinamo - izjavio je na kraju Vahid Halilhodžiæ, nogometni «mesija». (RTM.ba)

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      08-21-2010 12:33 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
      raja




      Poruka: 1665
      Location: Na zidicu... ispod borova...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vaha u Dinamu , Ibro u Hajduku , taman ce mi 1.HNL draga postati :)

      ___________________________________________________________________



        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

        08-21-2010 12:38 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
        vvb vvb is a Male
        brato


        Poruka: 518
        Location: MO/sa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Velezovac do groba:

              citat od vvb:

                citat od cjaso:

                  citat od klaudija:

                seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)


              "Seljak iz Jablanice" se pokazao kao "Covjek" za razliku jednog od gore nabrojanih koji je pljunuo i na grad i na klub i na raju koja su ga napravila legendom.




            A okle tebe... Uja putko!!!


            I nije pljunuo nego vratio patlidzan!


          VVB,mislim da nije mislio na Baku 29.gif



        Na koga je mislio?



        Ma 'ta ce cjaso!!!! Nema on pojma....

        08-21-2010 15:09 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
        Magistar Magistar is a Male
        moforaja




        Poruka: 2667

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kako ne kontaš?

        Na Kulju. puca.gif

        ___________________________________________________________________

          08-21-2010 15:55 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

            Vaha u Dinamu , Ibro u Hajduku , taman ce mi 1.HNL draga postati :)


          10.gif

          ___________________________________________________________________

            08-21-2010 16:07 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Magistar Magistar is a Male
            moforaja




            Poruka: 2667

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

              Vaha u Dinamu , Ibro u Hajduku , taman ce mi 1.HNL draga postati :)


            Aha, pa tako reci.

            Ima i Tarik Ceriæ u NK Šibeniku 10.gif

            ___________________________________________________________________

              08-21-2010 16:47 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
              djelda djelda is a Male
              raja




              Poruka: 1646
              Location: dolina grka

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              O struènosti Vahida Halihodžiæa netrebamo raspravljati, a o tome kakav je ko èovjek - to valjda nije tema.....
              Takoðer o poslovnim uspjesima braæe Mamiæ suvišno je raspravljati.

              Jedino je pitanje kako æe se posložiti dva suprotna temperamenta Halihodžiæ - Mamiæ
              i ako mu se nebudu miješali u posao vjerujem da æe napraviti dobar uspjeh na Evropskom planu 10.gif

              ___________________________________________________________________
              Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

              08-21-2010 16:52 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
              Japrak Japrak is a Male
              moforaja




              Poruka: 2118
              Location: kad bi i ja znao

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od djelda:

                O struènosti Vahida Halihodžiæa netrebamo raspravljati, a o tome kakav je ko èovjek - to valjda nije tema.....
                Takoðer o poslovnim uspjesima braæe Mamiæ suvišno je raspravljati.

                Jedino je pitanje kako æe se posložiti dva suprotna temperamenta Halihodžiæ - Mamiæ
                i ako mu se nebudu miješali u posao vjerujem da æe napraviti dobar uspjeh na Evropskom planu 10.gif


              Bas tako... i zelim puno uspjeha i Vahi i Dinamu u Evropi i dalje........ 10.gif

              ___________________________________________________________________

                08-21-2010 20:47 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
                pravimostarac
                SexNepoznat

                Poruka: 3132
                Location: Zaluto

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                I danas se sjecam kad je Moci Vukoticu opalio samar pred sudijom na putu za svalcionicu a sudija se napravio da nevidi

                ___________________________________________________________________
                Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

                08-26-2010 18:48 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
                Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com