Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Enver Maric » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast Viribus....samo volja i volja.... 10.gif
Mara sve najbolje legendo... 33.gif

12-12-2010 17:09 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Enver Mariæ je ponovo meðu nama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/11811/sa-bloga-bsc-hertha-enver-maric-je-ponovo-medu-nama

01-19-2011 09:26 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lijepa vijest 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-19-2011 23:35 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Chigra je to moj brte.. 10.gif

01-20-2011 00:37 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Oporavljeni Enver Mariæ u rodnom gradu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/14027/susret-u-prolazu-oporavljeni-enver-maric-u-rodnom-gradu

05-14-2011 10:57 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Trece poluvrijeme sa nasim Marom

    http://www.google.com/ig?hl=en#m_1_%22enver%20maric%20intervju%22

06-22-2011 18:55 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne radi ti ovaj link

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-22-2011 19:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@Bogumi neradi 07.gif

06-22-2011 19:21 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=uupYlZS2DrM

06-22-2011 21:38 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bogumi proradio 10.gif

    http://www.youtube.com/watch?v=uupYlZS2DrM

06-22-2011 21:39 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Super bogumi 10.gif

ko pravi mumin, a Behma bogumi...

hvala na trudu 10.gif

06-22-2011 23:36 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Princ i Panter u svom Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/16255/makar-i-nakratko-princ-i-panter-u-svom-mostaru

09-04-2011 15:06 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MARA: Ovo mi je najdraže priznanje jer dolazi iz mog grada PDF Ispis E-mail
Subota, 21 Sijeèanj 2012 12:31

MOSTAR - Ima jedna stara poslovica koja glasi kako šeæer uvijek dolazi na kraju, tako je izgleda i kod mene, komentirao je legendarni vratar mostarskog Veleža i reprezentacije bivše Jugoslavije Enver Mariæ priznanje za životno djelo koje mu je prije nekoliko dana dodijelio Sportski savez Grada Mostara
Najdraže priznanje

- Naravno, ja se zahvaljujem svima koji su me predložili kao i onima koji su glasovali za mene. To je za mene veliko priznanje, najveæa nagrada koju sam u životu dobio i najdraže priznanje jer dolazi od grada u kojem sam odrastao i u kojem sam proveo gotovo cijelu karijeru. Priznanje ne ide samo meni, nego i mom klubu Veležu gdje sam igrao kao i svim ljudima koji su bili uz mene, kazao je Mariæ koji zbog neodgodivih obveza nije mogao biti nazoèan na samoj sveèanosti dodjele.
No veæ krajem veljaèe put ga vodi k Mostaru, kada æe mu i osobno biti uruèeno priznanje.
- Krajem drugog mjeseca dolazim u Mostar i namjeravam ostati malo duže, bar dva-tri mjeseca. Kažu: Svugdje poði, ali kuæi doði, pa tako i ja. Trenutaèno imam zakazane lijeènièke preglede i kontrole koje moram obaviti i nakon toga dolazim u Mostar, kazao je Mariæ. Kad je u pitanju njegovo zdravstveno stanje, navodi kako je najvažnije da se sada, nakon svega, osjeæa dobro.
- Lijeènici kažu kako je mi trenutaèno stanje stabilno, meni je najvažnije da se osjeæam dobro i nadam da æe ostati ovako, kazao je Mariæ.

Umirovljenièki život

Kaže kako trenutaèno živi umirovljenièki život, a od rujna prošle godine i službeno je u mirovini.
- Malo prošeæem sa suprugom ili odem pogledati djecu na treningu i to je to, nema nekih velikih aktivnosti. I zima je ove godine blaga, evo, još nema ni snijega, kazao nam je Mariæ prilikom juèerašnjeg razgovora. Podsjetimo, krajem 2010. Mariæ je nakon operacije srca doživio težak moždani udar. Bila je to vijest koja je duboko zabrinula sve Mostarce i Veležove navijaèe. No, i iz teške bolesti, popularni Mara, koji je ljubitelje nogometa toliko puta oduševljavao svojim bravuroznim i èudesnim obranama u dresu Veleža i reprezentacije Jugoslavije, i iz ove je, njegove najteže bitke u životu, izišao kao pobjednik.

Sport je skup sport

Mariæ je ovom prilikom i komentirao razvoj sporta u Mostaru navodeæi kako je upravo sport ogledalo društva.
- I u njega bi se puno više trebalo ulagati, meðutim, u kakvoj situaciji se trenutaèno nalazi država, ništa više od ovoga se ne može ni oèekivati. No s obzirom na sve uvjete i neuvjete, mladi ljudi postižu odliène rezultate. Preko interneta pratim sportska dogaðanja u gradu, sve su to mladi ljudi koji ne bi mogli uspjeti da su sami. Potpore mora biti, ili od roditelja ili sportskog kluba ili trenera. Sportski uspjeh je djelo više ljudi, sam èovjek ne može ništa. Sport je skup, bez novca nema ništa, kao i u svemu, nažalost, kazao je Mariæ.

Za Velež odigrao više od 600 utakmica

Enver Mariæ je roðen 25. travnja 1948. u Mostaru. Sa 12 godina nogometom se poèeo baviti u Veležu, u èijem dresu je napravio impresivnu karijeru, a za prvi tim debitirao u sezoni 1967./1968. Prvu utakmicu za reprezentaciju bivše Jugoslavije igrao je 1972. godine protiv SSSR-a u Beogradu. Za državni tim je odigrao 32 utakmice, a uknjižio je nastup i na Mundijalu 1974. godine u Njemaèkoj. U dresu Veleža je odigrao više od 600 utakmica, a za Schalke 04 u Bundesligi više od 150 meèeva.
“Leteæi Mostarac” bio je èlan poznatog Veležovog trija “BMW” - Bajeviæ, Mariæ, Vladiæ, koji je igrao u jednoj od najuspješnijih generacija kluba s Neretve.
Ostat æe upamæen po tome da je tri puta branio za reprezentaciju svijeta i Europe. Upravo uoèi Svjetskog prvenstva u Njemaèkoj, proglašen je 1973. godine za najboljeg nogometaša tadašnje Jugoslavije. Poèetkom devedesetih, u ratnom vihoru, odlazi u Njemaèku, gdje trenira vratare, prvo nekoliko godina u Fortuni iz Dusseldorfa, potom u Schalkeu i na koncu u berlinskoj Herthi, gdje se i najduže zadržava. Uvijek je bio i ostao pravi sportaš i radnik te je kao veliki profesionalac ostavio neizbrisiv trag u domaæem, njemaèkom pa èak i europskom nogometu. Nakon dugog niza godina rada u Bundesligi, s vremenom se zasitio nogometa. Prošle godine, nakon ispadanja Herthe iz Bundeslige, završio je s trenerskom karijerom. I odmah nakon što je 'kopaèke objesio o klin' imao je zdravstvenih problema te doživio èak i moždani udar.

Piše: Ivana Previšiæ

01-23-2012 08:44 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

FOTO: Enveru Mariæu uruèena nagrada za životno djelo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sveèanost u SS Mostara
FOTO: Enveru Mariæu uruèena nagrada za životno djelo



    http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/19938/svecanost-u-ss-mostara-foto-enveru-maricu-urucena-nagrada-za-zivotno-djelo

03-06-2012 17:15 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zasluzeno 10.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-06-2012 20:24 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
trudim se




Poruka: 230

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedan je LETECI MOSTARAC! 10.gif

___________________________________________________________________
Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

02-05-2014 02:37 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com