Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Albanija - Bosna i Hercegovina » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    Samo jedan èovjek može trenirati BiH-a; on se zove Blaž Sliškoviæ.Kad se samo sjetim sa kakvim je igraèkim kadrom bio dva puta na pragu velikih natjecanj???' Razmislite malo.


Klaudija ,
ja sam na tvojoj strani ,
svejedno sta kazes 18.gif 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      10-11-2010 09:21 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      klamudija peder 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        10-11-2010 09:51 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Kutija 84:

              citat od klaudija:

            Samo jedan èovjek može trenirati BiH-a; on se zove Blaž Sliškoviæ.Kad se samo sjetim sa kakvim je igraèkim kadrom bio dva puta na pragu velikih natjecanj???' Razmislite malo.


          Klaudija ,
          ja sam na tvojoj strani ,
          svejedno sta kazes 18.gif 10.gif 33.gif


        slazem se Baka je majstor a i Mostarac sta vise treba 19.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        10-11-2010 09:51 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Treba nama "goniè robova"!

        10-11-2010 14:25 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        djelda djelda is a Male
        raja




        Poruka: 1646
        Location: dolina grka
        pokretac teme Thread Started by djelda

        Kako sam nadmudrio Safeta Sušiæa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dževad Mustedanagiæ: Kako sam nadmudrio Safeta Sušiæa


        Ako bh. reprezentacija ne izbori plasman na EP ili u baraž, jedan od krivaca bit æe svakako Džemal Mustedanagiæ, privremeni selektor albanske reprezentacije.

        Nekadašnji veznjak Slobode iz Bosanskog Novog, dugogodišnji igraè Dinama i beèke Austrije, koji je do dolaska u Albaniju sa dosta uspjeha stvarao igraèe u Dinamu, otupio je bh. napad i oduzeo nam dva planirana boda.

        Na klupi Albanije zamijenio je bolesnog Josipa Kužea. Za ''San'' govori kako se pripremao za meè sa BiH, gdje je uoèio pukotine u bh. reprezentaciji i na koji je naèin neutralisao Edina Džeku...

        ''Satima sam gledao kasete sa utakmice Luksemburg i BiH i vašu utakmicu sa Francuskom. Više mi je pomogla, pa sam duže analizirao utakmicu sa Luksemburgom. Oèekivao sam da æe BiH slièno startati u Tirani'', kaže na poèetku za «San» Mustedanagiæ.

        Kako ste skovali dobitnièku taktiku?

        ''Mi smo i prije utakmice priželjkivali bod. Potajno sam se nadao i pobjedi. Istina, mogli smo dobiti, ali i izgubiti''.

        Od koga ste najviše strahovali u bh. reprezentaciji?

        ''Meni je bilo najvažnije da otupim bh. napad, odnosno da markiram Pjaniæa, kojem sam osim jednog veznjaka pridodao napadaèa Salihua. Nažalost, Pjaniæ je bio razigran i nismo u potpunosti neutralisali Pjaniæa. Igraèima sam rekao da ne prave prekršaje nikako na našoj polovici. Nažalost, bilo je i previše, ali je sreæa da niti jedna lopta nije završila u golu. Znao sam da je «mali» majstor za slobodnjake''.

        Uspjeli ste ukrotiti i Edina Džeku?

        ''Cana i još jedan moj stoper su bili zaduženi za Džeku. Ako jedan ide u duel sa Edinom, drugi ga je zatvarao i èekao. Uspjeli smo Džeku koliko toliko zaustaviti. Ipak, Džeko i Pjaniæ nisu bili najopasniji, jer nam je dolazila prijetnja sa bokova od Mujdže i Luliæa, te od Ibiševiæa. Gol smo primili naivno, jer smo u tom trenutku imali loptu. Èak su bh. igraèi mojim nogometašima govorili da izbace loptu, kako bi se ukazala pomoæ jednom mom reprezentativcu. Nažalost, nisu poslušali, a u nastavku akcije bh tim je pogodio naš gol''.

        Da li Vas je Safet Sušiæ iznenadio u neèemu?

        ''Iskreno, oèekivao sam Ibrièiæa u igri i pripremao se i za tu «opasnost», jer znam koliko je Ibro neugodan. Sreæom nije zaigrao''.

        Èega ste se najviše bojali?

        ''Nisam se bojao, ali sam respektirao igraèe koje ima moj kolega Sušiæ. Iskreno, meni se dopada napadaèki stil igre koji forsira Sušiæ. Èuo sam da je bilo kritike na raèun selektora. Meni je iskreno žao, jer sam Sušiæa uvjek cijenio. Bio je veliki igraè i veliki gospodin. Ne može se preko noæi ništa napraviti, treba mu vremena i ako mogu poruèiti nešto, to je da podržite selektora, jer ima dobre igraèe i realne šanse za uspjeh''.

        Mislite li da BiH može do drugog mjesta?

        ''Ništa nije izgubljeno. BiH tek sada èekaju važne utakmice sa direktnim rivalima. Sa pobjedama kod kuæe i ponekim bodom u gostima, BiH može do drugog mjesta''.

        Ima li Albanija aspiracije za «baraž»?

        ''Nemamo mi taj imperativ, a niti kvalitet. Moja ekipa je borbena, moji su reprezentativci veliki domoljubi, jer sa velikim ponosom dolaze na svako okupljanje, izgaraju na svakoj lopti. Kada smo Kuže i ja došli, rekli su nam kako je cilj iz pete skupine doæi u èetvrtu. Ja se nadam da možemo napraviti pomak, uvjeren da možemo biti najveæe iznenaðenje u našoj grupi''.

        Možda veæ utorak napravite novo iznenaðenje i u susretu sa Bjelorusijom pomognete bh. reprezentaciji?

        ''To je nerealno oèekivati, jer nemam tri ponajbolja igraèa. Od ranije je otpao povrijeðeni Curi, a male su šanse da igra Cana. Bogdani ima kartone, pa smo znatno oslabljeni. Mi æemo igrati za sebe, a bit æu sretan ako remijem pomognemo i bh. reprezentaciji''.

        Vjerujete li da je Francuska siguran putnik na EP?

        ''Zašto mislite da je Francuska osigurala prvo mjesto? U našoj grupi tek se poèelo «kuhati». Bosna sama o sebi odluèuje, niko se nije odmakao. Jedan ili dva neodluèena rezultata, puno toga mijenjaju. Po meni je Bosna kvalitetnija od Rumunije i Bjelorusije. Osim uspjeha svojoj reprezentaciji priželjkujem da BiH izbori plasman na Evropsko prvenstvo'', izjavio je za «San» Džemal Mustedanagiæ, koji nakon utakmice nije slavio. Obišao je kolegu Josipa Kužea, a potom se vratio obavezama u reprezentaciji. (San.ba)

        ___________________________________________________________________
        Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

        10-11-2010 15:13 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
        Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com