Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A sta mislis o kucnom telefonu ,koji placas -kao pretplatu, ne vise po potrosnji.
Ono u kuci imas "zemnu" liniju a svako po mobilni u familiji,ali iz navike neka ovog kucnog a
na kraju godine kosta te nekih 250$ dolara Zar nebi bilo bolje da te novce posaljes nekom od raje
da se pocasti .Ta znas da ce te ,kad dodjes u Mostar ,vodati ko turistu i pokazati naj novije otvorene
restorane,a ne pocastiti ih ,bilo bi stvarno grehota.Ne ratiti vascjelu godinu i cekati mjesecnu crkavicu
i jedva docekati dijasporu -zajebana je to disciplina -igra zivaca,buraz.Nego pripazi se s tim novcima
-trebace nama u Mostaru. 35.gif

01-13-2017 00:34 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    A sta mislis o kucnom telefonu ,koji placas -kao pretplatu, ne vise po potrosnji.
    Ono u kuci imas "zemnu" liniju a svako po mobilni u familiji,ali iz navike neka ovog kucnog a
    na kraju godine kosta te nekih 250$ dolara Zar nebi bilo bolje da te novce posaljes nekom od raje
    da se pocasti .Ta znas da ce te ,kad dodjes u Mostar ,vodati ko turistu i pokazati naj novije otvorene
    restorane,a ne pocastiti ih ,bilo bi stvarno grehota.Ne ratiti vascjelu godinu i cekati mjesecnu crkavicu
    i jedva docekati dijasporu -zajebana je to disciplina -igra zivaca,buraz.Nego pripazi se s tim novcima
    -trebace nama u Mostaru. 35.gif


Dobra ova

Kaze meni nena neki dan:
Bjeri sine, svi imaju ove dzepne telefone, a jedva cekaju da zovnu meni zovnu meni iz kuce

13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

01-13-2017 09:34 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja taj kucni telefon nemam ima deset godina ,koji ce mi vrag ..svaki mjesec plati pretplatu pa ga zvao ili ne zvao on trosi ..to sto para dam na preptlatu telefona pricam na mobilni i uvjek sam kuci 02.gif

..ima jedan vic oko tog telefona ..sumnjo Mujo da mu se Fata kara ,kad god zovne kuci nema Fate ,neko mu reko kupi joj mobilni ..kaze Mujo a jebo majku da sam znao ranije kupio bi ga davno ,Fata mi stalno kuci 13.gif uvjek se javi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 01-13-2017 u 13:37.

01-13-2017 13:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a BH Telecom uveo dobru stvar, preko kuænog (fiksnog) telefona dopunjavaš kredit na mobitel i još i uštediš na tome. npr napuniš 5 KM, na raèunu ti piše 4,80 KM
onih 20 feninga znaèi bi otišlo trgovini ili trafici, a ovako iz svog doma dopunjavaš. 10.gif

___________________________________________________________________

    01-13-2017 13:38 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..dobijes na mostu uzmu ti na cupriji ,poskupe pretrplatu i opet na gubitku

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-13-2017 14:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..pametan onaj Naka ..gasi sve ,nek mu caca gleda HRT

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-13-2017 14:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od STECAK:

      A sta mislis o kucnom telefonu ,koji placas -kao pretplatu, ne vise po potrosnji.
      Ono u kuci imas "zemnu" liniju a svako po mobilni u familiji,ali iz navike neka ovog kucnog a
      na kraju godine kosta te nekih 250$ dolara Zar nebi bilo bolje da te novce posaljes nekom od raje
      da se pocasti .Ta znas da ce te ,kad dodjes u Mostar ,vodati ko turistu i pokazati naj novije otvorene
      restorane,a ne pocastiti ih ,bilo bi stvarno grehota.Ne ratiti vascjelu godinu i cekati mjesecnu crkavicu
      i jedva docekati dijasporu -zajebana je to disciplina -igra zivaca,buraz.Nego pripazi se s tim novcima
      -trebace nama u Mostaru. 35.gif
    Eto te isto moja zena. Ali sam ja izgleda stari grivo....nedam ovo malo kuchnog pa shta koshta da koshta. Plus imam stari dial u spavachoj... 01.gif

    01-13-2017 21:47 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com