Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » Po » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mr.Lobo Mr.Lobo is a Male
mofo beba


Poruka: 1

Poštovani mostarci u Mostaru, BiH i dijaspori Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Poštovani mostarci
    u Mostaru, BiH i dijaspori


Gospodin, Emir-Miro Baliæ poznatiji po nadimku Bale, u ovoj godini proslavlja jubilarnu 40.-tu godinu svoga poslovnog rada.

Za one koji do sada nisu znali sve je zapoèelo u Neumu, davne 1971. godine, otvaranjem prve privatne diskoteke „Posejdon“ (od 1971. do 1976. god.), potom gosp. Baliæ otvara prvi cafe-bar „M“ u Mostaru (od 1977. do 1982. god.)

Nastavak njegove uspješne karijere je otvaranje najprestižnijeg restorana „Fontana“ (od 1984. do 1992. god) u regiji i BiH, koji je koncipiran sa višenamjenskim sadržajima.

Poslije ovih ratnih zbivanja gosp. Baliæ obnavlja porušeni objekt na istoj lokaciji, ali sa mnogo bogatijim sadržajima i pretvara u reprezentativni hotel „Pelegrino“.

Namjera gosp. Baliæa i njegove supruge Jelene sina Gorana je da na dan
    23.7.2011. god. (subota)
proslave taj jubilej, prvenstveno sa svim dosadašnjim uposlenicima, spoljnim saradnicima i svim onim koji su na bilo koji naèin doprinjeli stvaranju i poslovanju gore navedenih objekata.

Osoba koja je zadužena za organizaciju proslave, je Boro Lonèar, èovjek koji je tu od prvog poslovnog objekta pa nadalje, kao i danas saraðuje sa gosp. Baliæem, te Vas molimo da mu se obratite u vezi dolaska na proslavu i ostalih detalja.

Kontakt tel: + 387 (0) 63 980 429
S poštovanjem,
Boro Lonèar

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mr.Lobo dana 01-19-2011 u 19:52.

01-19-2011 19:52 Mr.Lobo is offline Pregledaj poruke od Mr.Lobo Dodaj Mr.Lobo u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Boro pozdrav 10.gif
djesi bola,vidjas li Dugalica
Davor

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

01-19-2011 20:51 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bora gdje si buraz, 10.gif

Pozdravi mi Vlaju puno,
Jeli kais po mjeri(Ovo sam namjerno naveo da skuzis ko ti se javlja) 01.gif
Veliki pozdrav za mog velikog prijatelja Boru.
P.S.Vidimo se na ljeto.... 01.gif

P.S.Imas P.P.

01-19-2011 21:13 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Omar dana 01-19-2011 u 21:15.

01-19-2011 21:13 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

    Bora gdje si buraz, 10.gif

    Pozdravi mi Vlaju puno,
    Jeli kais po mjeri(Ovo sam namjerno naveo da skuzis ko ti se javlja) 01.gif
    Veliki pozdrav za mog velikog prijatelja Boru.
    P.S.Vidimo se na ljeto.... 01.gif

    P.S.Imas P.P.


ma bola ne pominji kaiseve mislice da sam ja 13.gif
P.S.Boro nemas PP 35.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

01-19-2011 21:29 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooo
Bora fini nemoze niko s tobom, istetovirat cu tvoje i Husnino ime na ramenu 19.gif
Evo da se prijavim Pasha i Dijana muhaem dolazimo iz Norveske na taj jubileum.
Veliki pozdrav tebi, Miri i Jeleni i sretno u organizaciji! 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-19-2011 22:20 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moglo bi do ljeta i malo reklame za ovu feštu i mimo foruma, onako, plakati na odreðenim mjestima po gradu i to 23.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

01-26-2011 11:05 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

želim im puno uspjeha u buduæem radu i da ih zdravlje posluži. 33.gif 33.gif 33.gif

02-21-2011 23:22 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Posrani Mostarci u Mostaru01.gif ,ups,pardon poshtovani Mostarci 10.gif ....Sorry!!!

02-21-2011 23:41 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com