Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » OLIMPOVE PRIČE » Potocic maleni 2 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Olimp Olimp is a Male
rodjeni




Poruka: 753
Location: Zagreb

Potocic maleni 2 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kada vas umori širina rijeke, buka koja nekada vlada na rijeci, sunce koje zna da nemilosrdno prži, kada ste možda ljuti sam na sebe, uzmite camcic i krenite u skrivene potoke, možda vas iznenade prizori koje ce te vidjeti. Za to vam ne trebaju mocni motori, veliki brodovi... Malim camcicem na veslo doživjeti cete prelijepe prizore, uci u svijet bajke i kao opcinjeni ici polako naprijed u tišini prirode koja vas okružuje.

Ali nemojte pri tome biti oholi, ne dirajte prirodu, nemojte je zagadivati, ne ostavljajte iza sebe ništa, jer ce vas priroda iduci puta docekati još ljepša i podatnija. Ukažite i drugima da cuvaju prirodu, da je paze, da se prema njoj odnose bolje nego sami prema sebi.

Dok to ne uradite podite sa mnom, pozvani ste. Pozovite i svoje bližnje neka podu ...














Uploviti cemo iz rijeke Kupe izmedu mjesta Lijevo Sredicko i Lijevi Štefanki u rijecicu Kravaršcica i poci laganice uzvodno njome.











___________________________________________________________________

    02-05-2011 20:35 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
    Olimp Olimp is a Male
    rodjeni




    Poruka: 753
    Location: Zagreb
    pokretac teme Thread Started by Olimp

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Malo tko ide dalje rijecicom od maloga pristaništa gdje lokalni stanovnici vežu svoje camce. Cak ni njih ne zanima šta ima dalje. Što idemo dalje rijecica je sve ljepša...














    Strme obale rijecice ne dozvoljavaju ulazak i izlazak iz nje svuda gdje bi mi to željeli. Pa cak nam i rijecica ne želi pokazati sve svoje ljepote. U jednom trenutku preprekom u svojem koritu prijeci daljnju plovidbu naprijed.





    Drugo nam ne preostaje nego da zastanemo, popijemo pivcu koju uvijek moramo imati uza sebe, pa lagano niz rijecicu vratimo se u rijeku Kupu. Sam ulazak u Kupu je prelijep...








    ...kao i daljnja plovidba Kupom.





    Drago mi je ako vam se ovo putovanje sa mnom svidjelo. U buducim vremenim ploviti cemo još mnogo i vrlo lijepih trenutaka doživjeti zajedno...


    bar_dan.gif zivjeli.gif zivjeli.gif

    ___________________________________________________________________

      02-05-2011 20:37 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Olimp, ti si meni veæi olimpijski šampion od jedne Janice i sliènih. Oni se samo guraju da budu na postolju a ti lijepo lagano uživaš. Ovo je prekrasno!!!!! 10.gif

      02-05-2011 21:05 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com