Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Novi Audi - A6 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Novi Audi - A6 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U Detroitu Premijerno prikazan novi Audi A6





    Mrzime sad sve prevoditi sta pise
    Uglavnom po prvi put ce u njega biti ugradjen hybrid motor
    benzon-struja.
    I ima dosta slika , samo klikajte na -weiter-


    i najvaznije cijene :


    Audi A6 Cijene u Euro

    2.8 FSI 204 PS multitronic 39.850
    2.8 FSI 204 PS S tronic quattro 44.800
    3.0 TFSI 300 PS S tronic quattro 51.600
    2.0 TDI 177 PS 38.500
    3.0 TDI 204 PS multitronic 45.350
    3.0 TDI 245 PS S tronic quattro 51.200


      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      02-08-2011 23:13 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      "Beton" 10.gif 10.gif

      ali ja sam fan 3-ce 11.gif 6-ca mi je malo prevelika i za mene i za ove nase ceste ona je auto za "duge" i "srednje" voznje a ja to u BiH imam 3/4 puta godisnje
      tako da bi mi Audi 3-ca sjela "ko budali samar" samo da imam para i da se malo manje kradu 08.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 02-09-2011 u 12:24.

        02-09-2011 12:24 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
        raja




        Poruka: 1736
        Location: :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        12-27-2011 12:17 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com