Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » Stanovi Cernica/ Krpica ul.! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kamelito Kamelito is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 359
Location: Mostar

Stanovi Cernica/ Krpica ul.! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Raja imam mali problem, pa ako moze ono iskreno da mi kazete sto bi ste Vi radije kupili?

Veci dvosoban ili manji dvosoban/jednosoban!

Npr... Dvosoban do 60 m2
Npr.... Jednosoban do 42 m2

Cak razmisljam o garsonjerama!

Normalno uz svaki stan u ovoj nasoj zgradi ide i parking mjesto sa daljiskim otkljucavanjem/zakljucavanjem/ natkriven!

E svaki stan ce da sadrzi: Spansku keramiku, hrastovi parket, blindo, video interfon, extra PVC EURO certifikat, parking, u kupatilu podno grijanje, u citavom stanu razvedena instalacija za elektro-centralno grijanje! I na kraju ako nam dozvole da zgrada bude do 4 ili vise 5 spratova Lift!

Za ovo zadovoljstvo koliko bi bili spremni izdvojiti!
Normalno za kupovinu smo obezbjedili i kreditiranje od strane Banke!
Lokacije: CERNICA

Molim sam ozbiljne komentare i prijedloge, neiteresuje me situacija u Mo itd...

Hvala

___________________________________________________________________
Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

    11-29-2011 10:19 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jednosoban....

    veæinu novih stanova kupuju oni koji su vani,zar ne?
    To su ljudi koji se vrate,ili namjeravaju ubrzo ....a skoro svi bez djece,dakle par .Ili èak samci,i svak hoæe da ima svoj mali kutak.
    Djeca ostaju vani,ili èak i oni kupuju sebi .
    Kod nas se prije živjelo u zajednici.Neko je bio primoran,a neko je tako živio jer su skoro svi okolo živjeli tako.Kažem ,skoro svi.
    E,sad se vidjelo kako se živi u drugim zemljama,gledaju se serije ,filmovi ...i nema više zajednice.

    Raja koja dole zapoèinje novi život sa novim stanom ,bar ja tako mislim,poèinju sa manjim stanom najviše zbog finansija. Kontaju,kad stanemo na noge možemo kupiti veæi.

    Sretno,kako god kreneš. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      11-29-2011 10:44 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Kamelito Kamelito is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 359
      Location: Mostar
      pokretac teme Thread Started by Kamelito

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa uglavnom kupuju raja koja su van BiH... Mada u mom slucaju ja sam prodao cak 75 % raji iz MO.... Upravo tako samci, stariji...
      Nasmijao si mi u vezi zajednice mada si apsolutno upravu...

      Hvala

      ___________________________________________________________________
      Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

        11-29-2011 10:50 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
        Behma Behma is a Male
        rodjeni


        Poruka: 766
        Location: zemlja dembelija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ovo sto taxi napisa u gornjem postu sa svim se slazem ,mejdutim nisam u toku sa cijenama iz Mostara i volio bih da znam otprilike koliko se krecu cijene po 2m ili stanu u zavisnosti od lokacije.Pretpostavljam da dosta naseg naroda kupuje za gotov novac jer nase banke jos uvjek imaju velike kamate na kupovinu stana.
        Koliko bih izdvojio za kupovinu ,tesko je sada reci ali u svakom slucaju ako su cijene u granicama normale u redu ako su cijene previsoke samo trziste ce ga oboriti nakon izvjesnog vremena a to podrazumjeva house market i potraznja na trzistu ,ovo posebno vazi za dijasporu.
        pozdrav

        11-30-2011 00:59 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2849
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ima toga, taxi, ali mozda ima i nasih u inozemstvu koji imaju stariju djecu o koja povremeno takodje idu u BiH, a kako stvari stoje i kriza u EU, ne bi me nista iznenadilo 13.gif

        M2, jesu li prostorni ili ukupni (kontaju li se zidovi, balkoni, itd...), mozda kvadrati nisu toliko ni bitni koliko broj soba.

        Ovdje u SP trosobni stanovi u dobro napucenim gradskim cetvrtima imaju oko 60 m2.
        Veliku dnevnu i kuhinju, dok su spavace male ko prkno, ali samo sluze za prespavati, tako da nije bitna velicina, a trebaju sobe....

        Sretno, Camelito

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        11-30-2011 10:46 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com