Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Fara Mushic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum

Fara Mushic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zaboravili ste starog zavodnika

___________________________________________________________________
25.gif

12-20-2011 15:50 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1896
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ko ga je zaboravio,.......bogu mi je dojadio s njegovom dragom suprugom Doktoricom iz Shvice 07.gif
Fara je nasa Mostarska Liska i Galeb s Makarske rivijere 01.gif
volim ga sresti i povesti sa sobom u tutanj,dan mi popravi u onoj kasabi prepunoj Vishegradjana,
u Seje Kajtaza u kaficu je ljeti non-stop na Carini....dobar je Fara 10.gif

12-21-2011 01:25 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Zleki Zleki is a Male
ne more meda




Poruka: 47
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Idu dvije djevojke i prilazi im Fara i obraca se jednoj: Ja se izfinjavam ali imao bih nesto vrlo znacajno porzgovarati nasamo sa tobom a ona odgovara: ja vas nepoznam i ne zelim, on nastavlja: U redu, kolegica?

___________________________________________________________________

    12-22-2011 19:54 Zleki is offline Pregledaj poruke od Zleki Dodaj Zleki u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "vidi me, 35 mi godina i ni minute radnog staza i sta mi fali"

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    02-08-2012 04:39 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    Rashtika Rashtika is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 271
    Location: Podhum
    pokretac teme Thread Started by Rashtika

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jao..hahah evo sjetih se jedne dogodovstine sa gospodinom...dodushe ova je iz druge ruke al je ziva istina..
    Mladi mostarski par (frishko vjencani),on liska mostarska a ona tabijasus mostarski hehhe..
    Bili su na moru (na dan naravno) s autom i nesto su se zakacili pravo..Pri povratku u Mostar predvece, on vozi a ona sjela pozadi iz principa i naravno "jedna glava hiljadu jezika.On samo shuti i ni jedne ne progovara (ko veli tishu mishu).Negdje blizu Drvenika na magistrali ugleda on gospodina Faru kako stopira za Mostar hahaha...Oci su mu djavolski zasjale,desni zmigavac,kocnica i to je to, Fara je vec u autu brzinom munje i sjeda naprijed jer je slobodno mjesto.Upitase se kako to i prilici Fara se malo izhuga kako niko nece da stane koda ce im on auto pojesti itd.I tako se voze prema Mostaru a zena ne prestaje da ronca (tache jache od nje).Liska i dalje samo shuti i smijulji se (u sebi naravno)zna sta ce biti,a Fara vec pomalo kuzi da nesto nije u dure.Tako je ona roncala na choeka negdje do Metkovica dok Fari nije prekipilo..hahahaha Okrece se gospodin prema njoj sa prvog sjedista i kaze "Slushaj ti grobe, zachepi vise tu labrnju"...Shofer kad je to cuo nije vise mogao izdrzati prasno u smijeh do suza a ona kad je osula paljbu po Fari...fakinu vaki si naki si,klosharu sta se ti javljas nije ga pustila sve do Mostara,htjela je da ga izbaci iz auta,na sto suprug nije pristao naravno... 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    25.gif

    02-12-2016 10:42 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kad umru zovemo ih legendama a za života radimo sprdaèinu od njih. I to je Mostar i njegove legende.

    06-07-2016 12:30 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Rashtika Rashtika is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 271
    Location: Podhum
    pokretac teme Thread Started by Rashtika

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Kad umru zovemo ih legendama a za života radimo sprdaèinu od njih. I to je Mostar i njegove legende.


    Sta je pisac htio da kaze???
    Zasto si radio "sprdacinu" moj abra??jel te neko tjerao na to??
    14.gif

    ___________________________________________________________________
    25.gif

    06-08-2016 21:03 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Greta je uvijek govorila da sam pristojan momak, da neæu naæi ženu u Mostaru....

    06-09-2016 08:13 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com