Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Batko na djelu. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Batko na djelu. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Batko i prijatelji odigrali humanitarnu utakmicu za Almu Kovaèiæ
M.M.
Srijeda, 11. srpnja 2012. 12:05
Bljesak.info

Na igralištu Osnovne škole u Potocima kod Mostara odigrana je humanitarna utakmica izmeðu ekipa "Humane zvijezde reprezentacije BiH", te "Batko Èehajiæ i prijatelji" za teško oboljelu Stoèanku Almu Kovaèiæ, koju uskoro u Francuskoj oèekuju dvije transplantacije - gušteraèe i bubrega.
Utakmica, odigrana u okviru tradicionalnog malonogometnog turnira "Omer Tipura Dedin", završena je rezultatom 3:2 za ekipu "Humane zvijezde reprezentacije BiH".

Meho Kodro, Vlatko Glavaš, Nihad Alibegoviæ, Samir Æemaloviæ, Adis Obad, Nermin Bise, Sedin Tanoviæ, Adem Maciæ Kada... samo su neka od imena koja su veèeras nastupili u humanitarnoj utakmici.

"Osjeæaj je prelijep, imajuæi u vidu da svi mi koji volimo da igramo lopte, kada se naðemo, naroèito kada utakmica ima znaèaj, kao što je ovaj veèerašnji. Mislim da svi koji su veèeras ovdje prisutni da dijele to moje mišljenje i raspoloženje. Baš se lijepo osjeæam", rekao je Meho Kodro za portal StarMo.

Prije nešto manje od godinu dana zapoèela je velika akcija pod nazivom ''Pomozimo Almi u višegodišnjoj borbi za život" i zahvaljujuæi humanosti ljudi u BiH, ali i naših graðana širom svijeta, u rekordno brzom vremenu prikupljeno je 150.000 maraka koliko koštaju transplantacije u Toulouseu. Taj iznos uplaæen je na raèun klinike.

Almi je za odlazak u Francusku potrebno još da prikupi oko 35.000 maraka koliko æe koštati njen put posebnim avionom iz Mostara do Toulousea, te troškovi boravka njene pratnje i postoperativni tretman u trajanju od tri tjedna.

07-11-2012 22:46 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bio sam ekstra bilo u stilu Batka supanje zezanje, glavno je da je bilo dosta raje da se nesto skupilo para da Alma ozdravi. U ovoj glupoj drzavi niko nece pomoci ako narod sam sebi ne pomogne...

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

07-12-2012 11:13 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289
pokretac teme Thread Started by Viribus

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

takoi ti je to, ali smo i tražili da nam bide ovako, da se svatko od svakog otuði, lakše im je vladati.

07-12-2012 15:44 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com