Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » Tra » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uff, i nije ti neka destinacija za spas 13.gif

06-09-2016 09:05 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tražim ortake da otvorimo fabriku u Mostaru !

06-09-2016 09:18 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:

    Uff, i nije ti neka destinacija za spas 13.gif


a znam 19.gif

abra....pripremi prvo par milioncica da uopste predocis ideju o otvaranju fabrike.....eh onda par miliona da namiris i jedne i druge i trece i cetvrte i potomke od ovih navedenih....(namirivanje se podrazumijeva iskljucivo u novcu, nista u sexu...jedino oni tebe mogu j....da prostis)

eh onda ce ti trebat 5452458785745 papira koji ce se oduziti na jednu godinu...eh onda u toku te godine ti opet placas sve te papire jel....tu ti ne treba milion nego par stotina hiljada (valja pogurat sve to jel)....

nakon ovoga mozes poceti s realizacijom ideje o otvaranju fabrike....ups...nestalo para...narod namiren u naturi naravno

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-09-2016 10:11 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jeli jeftinije ako podizes tvornicu ?
    Sta kosta ako uzgajas koka ?

    06-09-2016 10:21 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A što Refla zna dati stimulans....

    06-09-2016 11:28 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      A što Refla zna dati stimulans....


    jesi li vidio hhahahaha

    mah malo sam "precerala" ali posto sam htjela i sama u privatluk...nije ti ovo daleko od istine...mada jos se lomim da li cu da me j....ili da ja j.... njih....kako god sjebana sam

    02.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      06-09-2016 11:49 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ali ipak nismo rekorderi.. Ili smo van konkurencije:

      Jedna Meksikanka, koja svakih 15 dana mora da sakupi sedam potpisa da bi dobila lekove za teško bolesnog sina, pobedila je na takmièenju za najnepotrebniji birokratski propis.

      Sesilija Velaskes dobila je èek na 300.000 pesosa (16.000 evra) od predsednika zemlje Felipea Kalderona.

      Njen sin ima uroðenu bolest, a ona svakih 15 dana mora da ide u socijalno osiguranje da prikupi potpise da bi dobila lekove.

      "Zbog toga svaki put potrošim bar èetiri dana, od izdavanja recepta, preko administracije do dobijanja lekova", isprièala je ona.

      Predsednik Kalderon je izjavio da je konkurs organizovala federalna vlada kako bi identifikovala birokratske smetnje koje koèe funkcionisanje administracija. Na konkurs je stiglo 20.000 svedoèenja graðana koji smatraju da su žrtve birokratije.

      06-09-2016 12:48 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Živjela birokracija...ne mogu svi biti politièari, fudbaleri ili estrada....Ko æe kopat ljudi moji, svi odoše s njive..

      06-09-2016 13:19 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

        Živjela birokracija...ne mogu svi biti politièari, fudbaleri ili estrada....Ko æe kopat ljudi moji, svi odoše s njive..

      a starleta,sponzorusa....ja bih to....i da zavrsim poslovni menadzment i postanem mr.dr :) i ono slikam se na jahti i objavim sliku "radno" :)
      ima li to?!

      Moja abra evo ja "kopam" a ne radim na njivi 19.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        07-09-2016 09:49 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        Boza Boza is a Male
        moforaja




        Poruka: 4600
        Location: ni na nebu ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ulozio puno love na rekonstrukciju zajednickih objekata i uklanjanje smeca i dozivio milion
        neprijatnosti gonjajuci nepotrebnu papirologiju
        Na potvrdu za ostvarenje socijalnih prava oboljelog clana familije cekao 5 godina iako ista ne
        iziskuje nikakva domaca materijalna davanja
        Ljubav prema nebeskoj carsiji i malobrojnoj finoj raji me sputava da ovo sve javno objavim
        Mostar je okupiran od neljudi,pa bez obzira na ovaj pravni haos ponosim se sto je moja familija
        za 20 i kusur godina unjela u Mostar preko 400000 hiljada KM a da time nismo povecali ni za
        kvadratni metar ni za jednu KM prijeratnu imovinu
        Narode pomazi potrebite shodno obrazu i mogucnostima,ne ulazi ni zute banke u one koji se vec
        godinama do podne mole bogu a popodne smisljaju kako ce i sta ce pohapati po aksamu

        07-09-2016 14:04 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
        Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com