Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Godisnjica Zavnobiha » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Godisnjica Zavnobiha Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na danasnji dan, neke davne 1943 odrzano je zasjedanje ZAVNOBIHa u tamo nekom malom Mrkonjic Gradu..... Neki tamo rahmetli bravar je rekao 'Cuvajte tekovine revolucije kao zjenicu oka svoga'.
Nazalost, otislo je sve u helac. Bravar je umro, tekovine su izrovane, i dosli su neki novi ljudi,neki novi sistem.
Oni kojima je dobro sada i koji nisu volili tekovine nobe, drago mi je sto im je dobro.
Oni koji zale za duhom zavnobiha zelim sretnu godisnjicu zasjedanja Zavnobiha i utemeljenja ovakve, kakva je da je, BiH

Ne mora me niko lajkat. Ja sam rekao i sad sam rahat.
Prijatno slusanje!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=bEdVyh8mGIY

    bEdVyh8mGIY

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

11-25-2012 12:22 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zelim vam svima od srca sretan dan drzavnosti


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pasha dana 11-25-2012 u 13:02.

11-25-2012 13:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com