Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » OLIMPOVE PRIČE » Virjani » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Olimp Olimp is a Male
rodjeni




Poruka: 753
Location: Zagreb

Virjani Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prva polovina prog dana plovidbe od Donje Dubrave prema Beogradu zapocetom rijekom Dravom 2006. godine zatece me u visini mjesta Virje. Podne je zamalo prošlo, sunce upeklo i to je znak da se mora sa rijeke skloniti u hlad.





Odaberem jednu divnu šljuncanu plažu na kojoj je bilo kupaca, nasucem kanu na šljunak u hladu, na brzinu pripremim rucak i rucam, a onda sa šatorskim krilom potražim malo mira malo dalje u hladu, s namjerom da malo odrijemam. Ali ne spavaj vraže.





Nedaleko od toga mjesta postoji nadstrešnica ispod koje se okupilo društvo iz Virja, rasprostrli na stolu svega i svašta želudcu dragoga i uz veseli razgovor odmaraju se.





Vidjevši da sam se smjestio u hladu, pride mi jedan od njih i pozove u društvo. Punih dvije milisekunde (možda i krace) nagovor je trajao, a onda im se pridružim.





I da ne duljim, mladi ljudi sretni da mogu proširiti temu svojih razgovora zapitkivali me o mojem putu, skrivenim detaljima puta i preprekama na njemu. Usput smo tamanili gemište u malo povecanoj kolicini. Ovakvog napora spasilo me vrijeme. Nakon nekoliko sati oprostio sam se od svih zahvalivši na gostoprimstvu, ušao u kanu i vjerujem u cik - cak vožnji nastavio put ka cilju. I sada ih se rado sjetim kada vidim ove fotografije...




bar_dan.gif zivjeli.gif zivjeli.gif

___________________________________________________________________

    01-30-2013 21:31 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com