Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » OLIMPOVE PRIČE » Ve » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Olimp Olimp is a Male
rodjeni




Poruka: 753
Location: Zagreb

Veèer kod Brèkog Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rijeèni put doveo me u predveèerje sedmog dana puta od Zagreba prema Beogradu do Brèkog. Prema dobivenim informacijama trebao sam obratiti pažnju na minska polja prije nego pristanem. Imao sam namjeru postaviti šator na obali u Brèkom i tu prenoæiti noæ.




Fortuna mi se nasmješila jer me 3 km uzvodno od Brèkog presrela BiH granièna policija pa su mi dali korisne savjete i upute gdje mogu noèiti, ali isto tako mi nekoliko puta napomenuli da ne smijem pristati na desnu obalu rijeke jer bih povrijedio teritorij BiH i time sebe doveo u kažnjivu sferu.





Nakon kontrole plovim lagano prema Brckom. Dan se pomalo gasi. Noæ samo što nije prekrila rijeku, a kao posljedicu borbe dana i noæi pojavljuje se prekrasno predveèerje sa predivnim zalaskom sunca.




Podjeliti æu sa vama scena toga prekrasnoga predveèerja kod Brèkoga. Uživajte ...


___________________________________________________________________

    06-24-2013 20:37 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
    luka ters
    SexNepoznat



    Poruka: 5210
    Location: on the face of the place

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    prelijepe slike, Olimp 10.gif

    ___________________________________________________________________
    "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
    a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

    06-25-2013 08:12 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com