Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Najbolje kavade » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736

Najbolje kavade Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Raja da se kanimo malo tih tema Erdoga,Sirija i Gavrilo Princip i da predemo na ljepe teme. Moj komsija ,Njemac bio na odmoru u Splitu i autobusom su isli na dan u Mostar.Bio je kao i svi drugi stranci u starom djelu Mostara i proseto do Tepe.Vidio je nase kavade i probo je jednu odmah i ne vjeruje kada se kavada sjece da ne curi iz nje nista.On i zena su pojeli po dvije bez icega i kupio je 5kg.i donio ih ovdje.Neko mu ih zamotao u novine svaku zase i ja vise ne znam kome on te kavade nije hvalio.Kaze mi najbolje kavade koje je ikada u zivitu jeo. To je prava tema.

06-30-2013 18:13 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nije džaba rajèica, rajsko voæe/povræe...

___________________________________________________________________

    06-30-2013 18:46 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...kazi mu neka ih odnese na analizu ,da vidi koliko pesticida sadrze te kavade

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-30-2013 19:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Japrak Japrak is a Male
    moforaja




    Poruka: 2110
    Location: kad bi i ja znao

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Boljeg povræa neæe na daleko naæi...........a to za pesticide ne vjerujem da su ti spanske i holandske zdravije i bolje od kavada sa ovog podneblja...........

    ___________________________________________________________________

      06-30-2013 23:33 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      danske kavade su bez mirisa i okusa i blijede boje,one nase upile sunce pa im ni pesticidi ne kvare kvalitet

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      07-01-2013 00:09 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Danske i Holandske kavade su ljeti zimi iz staklenika ,jedine kavade koje kupujem ovde su holandske spanske ,te jedino mirishu ..

      ..Berberu kupuj kavade u Aldiju najbolje mirishu

      ..znamja da nema bolji kavada vec sa nasheg sunca .znao bi nekad osjetiti miris salate od kavada u zgradi a ne za svojim stolom .ali ja pricam o realnosti i ono sto sam gledo i slusho od seljaka sta rade kad nose na pijacu kavade koje ce prodavat ,kazu ono sto vrate kuci nece da daju kravama da jedu .tako je bilo prije a danas josh vishe .

      ..ja sam vishe siguran pojesti kavadu iz evropske unije vec sa nashih pijaca danas ..drago mi je nashe povrce ali ga izbjegajem kupovat na nashim pijacama kad sam u Mostaru .obicno trazim ljude koje znam da me nece prevariti u ono sto prodaju i ono sto ce samo da pojedu

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 07-01-2013 u 01:02.

      07-01-2013 01:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      RE: Najbolje kavade Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Nikifor:

        Raja da se kanimo malo tih tema Erdoga,Sirija i Gavrilo Princip i da predemo na ljepe teme. Moj komsija ,Njemac bio na odmoru u Splitu i autobusom su isli na dan u Mostar.Bio je kao i svi drugi stranci u starom djelu Mostara i proseto do Tepe.Vidio je nase kavade i probo je jednu odmah i ne vjeruje kada se kavada sjece da ne curi iz nje nista.On i zena su pojeli po dvije bez icega i kupio je 5kg.i donio ih ovdje.Neko mu ih zamotao u novine svaku zase i ja vise ne znam kome on te kavade nije hvalio.Kaze mi najbolje kavade koje je ikada u zivitu jeo. To je prava tema.


      Drago mi je da su mu se svidjele... mi najcesce nismo bili svjesni kako smi imali i jos uvijek imamo dobro voce i povrce

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      07-01-2013 23:28 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com