Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Prekrivanje zena u ksrcanstvu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860
pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od pravimostarac:

      svaka religija smatra da je objavljena svim narodima
      Kakva je poenta Boga ako nije sveobuhvatan i apsolutan
      Vidis tu je Perun napravio gresku i dokazao da nije Bog
      jednom kada su izumrli svi njegovi podanici ( jer nije htjeo da se zna o njemu) ili presli na upgraded version religije koja fixala glitches njegova religija je nestala 05.gif
    Pa tu je svaka religija I svaki takozvani bog napravio greshku. Nijedna religija niti ni jedan bog nije obuhvatio cjeli svijet. Znachi da je sve to bullshit. Shaka , dodushe pametnih I pronicljivih ljudi oko jerusalema , naprevishe 3 velike religije. Svaka im chast 10.gif 10.gif . Ultimativni shaneri. 01.gif
Oko Jerusalema 21.gif Od Mekke do Jerusalema jedno deset dana jahanja u onda doba ako ne i vise . Bio si blizu 21.gif
Pravi mostarac , Allah je poslao Muhammeda s.a.w.s. cijelom svijetu . Ako si citao Kuran onda znas da jeste . Sta drugi misle njihova stvar ali svi ostali vjerovisnici i poslanici su slani odredjenim narodima a ne cijelom svijetu i zato npr zidovi kazu da su odabran narod 21.gif A nisu vec su prokleti od Allaha

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

01-12-2014 01:11 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ako me ljudi pitaju moje je da im odgovorim, ako znam

druga stvar moj odgovor je prilagodjen njihovom znanju

nemogu nekome ko je tek zagrebao pitanje vjere a pogotovo Islama davati heavy duty odgovor

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

01-12-2014 02:48 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    ako me ljudi pitaju moje je da im odgovorim, ako znam

    druga stvar moj odgovor je prilagodjen njihovom znanju

    nemogu nekome ko je tek zagrebao pitanje vjere a pogotovo Islama davati heavy duty odgovor
Svaka chast na ovom postu. 10.gif To je to. .. I nemoj misliti da se zajebajem ... kao shto neki misle ovde.

01-12-2014 04:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od prowler2:

          citat od pravimostarac:

        svaka religija smatra da je objavljena svim narodima
        Kakva je poenta Boga ako nije sveobuhvatan i apsolutan
        Vidis tu je Perun napravio gresku i dokazao da nije Bog
        jednom kada su izumrli svi njegovi podanici ( jer nije htjeo da se zna o njemu) ili presli na upgraded version religije koja fixala glitches njegova religija je nestala 05.gif
      Pa tu je svaka religija I svaki takozvani bog napravio greshku. Nijedna religija niti ni jedan bog nije obuhvatio cjeli svijet. Znachi da je sve to bullshit. Shaka , dodushe pametnih I pronicljivih ljudi oko jerusalema , naprevishe 3 velike religije. Svaka im chast 10.gif 10.gif . Ultimativni shaneri. 01.gif
    Oko Jerusalema 21.gif Od Mekke do Jerusalema jedno deset dana jahanja u onda doba ako ne i vise . Bio si blizu 21.gif
    Pravi mostarac , Allah je poslao Muhammeda s.a.w.s. cijelom svijetu . Ako si citao Kuran onda znas da jeste . Sta drugi misle njihova stvar ali svi ostali vjerovisnici i poslanici su slani odredjenim narodima a ne cijelom svijetu i zato npr zidovi kazu da su odabran narod 21.gif A nisu vec su prokleti od Allaha
De bola. hahahhaha to tako zvuchi ,,,kako da kazem .. nechu da te uvrjedim. Vjeruj sta hochesh , ako vidim stvari koje chesto govorish , nemoj se chuditi ako odgovorim , tebi nerazumljivim jezikom. Ne smatram te neprijateljem.

01-12-2014 04:30 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com