Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » izdala islam. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ispricavam se osobi pod nadimkom "pravi mostarac". Doslo je do zamjene identiteta i upotrijebio sam neke kvalifikacije koje nisam trebao.

"Pravi mostarac", ispricavam se!

Ukoliko zatrazis da me kazne, imas svako pravo.

Osobi "semir iz svemira" isto tako zelim svako dobro...







U Sudanu, gdje i pripada!!!!

09-27-2014 11:59 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vvb:

    Ispricavam se osobi pod nadimkom "pravi mostarac". Doslo je do zamjene identiteta i upotrijebio sam neke kvalifikacije koje nisam trebao.

    "Pravi mostarac", ispricavam se!


prihvaæeno

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

09-27-2014 14:19 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

[quote]

    citat od vvb:

Ispricavam se osobi pod nadimkom "pravi mostarac". Doslo je do zamjene identiteta i upotrijebio sam neke kvalifikacije koje nisam trebao.

"Pravi mostarac", ispricavam se!

Ukoliko zatrazis da me kazne, imas svako pravo.

Osobi "semir iz svemira" isto tako zelim svako dobro...


pretpostavljam da nitko na ovom forumu nije zloban i da drugome zeli zlo , da se razgovaramo i kosimo sa misljenjima to svi znamo. Sad sam u zbunjozi prelistavajuci dva tri "lista" unazad zbog cega se to veberovac ispricavas ovim osobama .Da li zbog svog (dusevnog) mira da nikad ne pozelis da imas protuvricenosti sa onima koji imaju svoju viziju pogleda na zivot ili je nesto drugo u pitanju -ako jeste sta je to .Odgovor bi trebao biti javan jer si se javno ispricao a jedan je prihvatio ispriku .
Jedino da niste imali kakvu konverzaciju preko PP ,od toga se distansiram.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 09-27-2014 u 14:53.

09-27-2014 14:52 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vWwgrjjIMXA

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-27-2014 17:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I u vrijeme komunizma smo pjevali ko drukcije kaze klevece i laze.Ujedinjene nacije su davno donjele prava i vecina drzava su potpisnici.Samo je pitanje pridrzavaju li se onog sto su potpisali.Mnogi su jos daleko od 21 vjeka mada zive u njemu.

10-02-2014 23:19 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sema dolazi sto prije nema foruma bez tebe

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-02-2014 23:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bajram je...polako...doci ce...nekako mi je nepojmljivo da ljudsko bice pravda ubijanje drugog ljudskog bica...posebno da mu je to o.k. kao vjerniku...svasta...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    10-04-2014 23:49 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com