Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Interview 20 Vahid Halilhodzic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Interview 20 Vahid Halilhodzic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uživanje ga je slušati u ovih 45 minuta intervjua... Vahid Halilhodžiæ

Za svoj najveæi sportski uspjeh je izdvojio Velež... ali je kritikovao Mostarce na kraju razgovora, najmanje SMS poruka i èestitki je dobio od Mostaraca 04.gif

      gjYpNhypB7Q

___________________________________________________________________

    07-17-2014 20:11 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Wow.. od 15 minute .. pokazuje svoju pravu moch. Vaha ti si bog ... 10.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 07-18-2014 u 18:36.

    07-18-2014 18:36 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Shto ga vishe gledam poshtovanje raste ... VAHIDEEEE 10.gif

    07-18-2014 18:52 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Znam se ja I smijat kad treba ...... Ovo je ... Vaha svaka ti chast shto si to rekao. Shto sam I ja bio kritikovan od mojih , da ne kazem menadzera. Smijem se kad je neshto smijeshno a ne stalno imbecilni smijeshak na licu . Shto kaze Vaha.. to su mahniti ljudi .

    07-18-2014 19:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ali što isprovaljiva Sušiæa... kaže kupit æe mu jedno-dva-tri odijela. 02.gif

    ___________________________________________________________________

      07-18-2014 19:33 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dobro ... to je bilo malo neprofesionalno. Mnogi treneri nose trewnerke ali Sushich svojom pojavom ne uliva nikakvo samopouzdanje ili respect od nikoga a kamoli od igracha. Morao bi popravit svoj vizualni imidz. Neo ga nazva snasha .. 13.gif 13.gif

      07-18-2014 19:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a vidi njega, u šorcu i bijeloj košulji... šorc i cipele na nogama 11.gif

      ___________________________________________________________________

        07-18-2014 19:41 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        prowler2 prowler2 is a Male
        moforaja


        Poruka: 5249
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jebiga .. Jablanica do groba 13.gif 13.gif

        07-18-2014 19:42 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vahid Halihodžiæ otvara luksuzni hotel u Dubrovniku

        Proslavljeni trener i bivši trener zagrebaèkog Dinama potvrdio je ranije špekulacije da je kupio dio stambeno-poslovnog kompleksa "Lapadski dvori" u Dubrovniku, gdje æe otvoriti luksuzni hotel.

          "Za tri milijuna eura kupio sam Lapadske dvore. Jer, lakše æe mi biti zahtjevnom klijentelom napuniti hotel u Dubrovniku nego što sam kao trener mogao publikom napuniti Maksimir"
        , rekao je Vahid Halilhodžiæ u intervjuu za Globus.

        Halilhodžiæ je u Dubrovniku veæ kupio vilu na Boninovu, Dubrovèanima poznatu kao "Bella Luiga".

          http://www.manager.ba/clanak/vahid-halihodzic-otvara-luksuzni-hotel-u-dubrovniku

        02-13-2015 05:29 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        pravimostarac
        SexNepoznat

        Poruka: 3132
        Location: Zaluto

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

          Vahid Halihodžiæ otvara luksuzni hotel u Dubrovniku

          Proslavljeni trener i bivši trener zagrebaèkog Dinama potvrdio je ranije špekulacije da je kupio dio stambeno-poslovnog kompleksa "Lapadski dvori" u Dubrovniku, gdje æe otvoriti luksuzni hotel.

            "Za tri milijuna eura kupio sam Lapadske dvore. Jer, lakše æe mi biti zahtjevnom klijentelom napuniti hotel u Dubrovniku nego što sam kao trener mogao publikom napuniti Maksimir"
          , rekao je Vahid Halilhodžiæ u intervjuu za Globus.

          Halilhodžiæ je u Dubrovniku veæ kupio vilu na Boninovu, Dubrovèanima poznatu kao "Bella Luiga".

            http://www.manager.ba/clanak/vahid-halihodzic-otvara-luksuzni-hotel-u-dubrovniku



        nikad dosta

        ___________________________________________________________________
        Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

        02-13-2015 17:12 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vidis , kad ti zapele kucu onda ti "smognes snage" i kupis sebi hotel
        u njihovoj avliji i pride jos jednu kucu(vilu) .
        Jeba 38.gif ji ga , kad moze @sema imati jahte i plahte sto to Vaha
        "pun ko Djajic" nemoze jedan hotelcic i kucicu na hridi,dalmatinskoj .
        A mogo je komotno Sutorinu kupiti pa se proglasiti Banom bosanskim i bokotoranskim
        hadzijom a podrigivati u Dubrovniku. 13.gif

        02-13-2015 23:38 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ipak Vaha se odlucio na zdravu ishranu i otici ce na Japansko ostrvo
        da uziva u sushiju-a i uz placu selektora Japanske nogometne reprezentacije
        od nekih tricavih 2,2 miliona dolarcica .

        Nece @seme jos zadugo biti na forumu jer ce morati i prekovremeno raditi
        da stigne Vahu .

        02-28-2015 17:58 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zasluzio je da ima kada zna i umije

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        02-28-2015 19:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        Boza Boza is a Male
        moforaja




        Poruka: 4600
        Location: ni na nebu ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sabur momcine,hebo Vahu,cuvaj zdravlje koka

        02-28-2015 20:36 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vahid Halilhodžiæ zvanièno postao selektor Japana

        Nogometni struènjak Vahid Halilhodžiæ zvanièno je imenovan selektorom nogometne reprezentacije Japana, potvrðeno je na stranici Japanskog nogometnog saveza.

          http://www.klix.ba/sport/nogomet/vahid-halilhodzic-zvanicno-postao-selektor-japana/150312044?utm_source=facebook

        ___________________________________________________________________

          03-12-2015 17:01 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          prowler2 prowler2 is a Male
          moforaja


          Poruka: 5249
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja mislim da che Vaha uraditi chudo u Japanu , znajuchi da japanci poshtuju autoritet. Ima da stvori nindze na terenu. Svaka chast Vaha. 10.gif

          03-12-2015 19:08 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com