Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Fenomen "obrnute evolucije" » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Fenomen "obrnute evolucije" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je praavo jezivo 21.gif

Èlanovi porodice iz Turske zbog rijetkog poremeæaja hodaju "na sve èetiri.



    Petero braæe i sestara 19-èlane porodice Ulas iz provincije Hatay u Turskoj 2005. godine je otkrila grupa nauènika, koji su ih poèeli posmatrati kao sluèaj "obrnute evolucije", vjerujuæi kako su primjeri vraæanja èovjeka u prijašnji stadij i primitivniju formu.

    Ipak, nedavna istraživanja amerièkih nauènika su pokazala kako je njihov naèin kretanja posljedica rijetkog poremeæaja kojeg odlikuje nemoguænost da stoje uspravno zbog slabe ravnoteže, piše britanski list Metro.

    ___________________________________________________________________

      07-28-2014 13:30 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Imamo mi i na forumu primjera(ka) obrnute evolucije 13.gif 13.gif


          citat od prowler2:

        I shta je tu novo ? Otkrio ameriku ? Shta si htio tim chlankom rechi kad je to odavno prozvakano ??? Gmizavi Kolumbo ... 01.gif 33.gif Puz....



      13.gif 13.gif razvoj ljudske (?) inteligencije (?) 13.gif




      ---------------------------

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      08-09-2014 16:19 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com