Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Mario Mandzukic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Mario Mandzukic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Tako smo došli do istinite informacije. Mario Mandžukiæ je zapravo Mahir Mandžuka iz mjesta Brnjic kod Kaknja. Roðen je 1986.godine u porodilištu u Kaknju. Njegovi roditelji su Mirsad i Mensura Mandžuka koji su za vrijeme rata pobjegli u Švajcarsku. Nakon pet godina su otišli u Hrvatsku kod Mensurinog brata Vehbije koji je u meðuvremenu promjenio ime u Vedran. Tako su Mandžuke postali Mandžukiæi, a mali Mahir, sada Mario, je postao jedan od najboljih igraèa hrvatske reprezentacije u fudbalu."

šta je sad ovo 13.gif

    http://www.kakanj-x.com/mario-mandzukic-vodi-porijeklo-iz-brnjica-kod-kaknja-pravo-prezime-mu-je/


Mario je zapravo Mahir

„Mahir Mandžuka ti je njegovo pravo ime. On se rodio 862 sjeæam se k’o danas. Kad su oni otišli u Hrvatsku promjenili su imena kako ne bi bili sumnjivi, ipak rat je, a mi bošnjaci muslimani gdje god se pojavimo svi misle da smo teroristi. Tako ti je Mahir postao Mario, Mirsad i Mensura su postali Mato i Marija Mandžukiæ“ – rasvjetlio nam je Hilmo.

Mnogo mu pomogao.

U razgovoru sa Mariovim amidžom Hilmom saznajemo da se ne viðaju toliko èesto, ali da ipak navrate.

„Bili su mi predprošle godine u posjeti. Od kako je Mahir post’o popularan, svako malo mi nešto pošalje. Ovo imanja što imam je i Mahirova zasluga.

___________________________________________________________________

    08-15-2014 12:47 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jest ti provjeren izvor

    Mandžukiæi su inaèe hercegovci. Korjen im je iz Tomislavgrada, I sad ima nekoliko kuæa gore.
    Mariov otac Mato je inaèe rodom iz Šamca gdje mu je otac doselio trbuhom za kruhom. I sam je bio nogometaš i igrao je dugo u Marsoniji iz Slavonskog Broda gdje se i oženio 01.gif

    ___________________________________________________________________

      08-15-2014 15:08 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      zato i pitam, šta je sad ovo... previše je nestvarno za 21. stoljeæe 04.gif

      ___________________________________________________________________

        08-15-2014 15:57 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vala i meni ... ja sam našao thread na internetu gdje se tvrdi da se Tomislavgrad ranije zvao, pazi sad

        Duvno 13.gif 13.gif




        ------------------------

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        08-15-2014 17:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..trebalo bi provjeriti prvo jeli osunecen ..ja bi taj zadatak povjerio najprije magistru

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        08-15-2014 19:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Magistar Magistar is a Male
        moforaja




        Poruka: 2667

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A ne, nipošto.
        Ja ga mogu preispitati zna li Vjerovanje napamet, a što se tièe suneæenja, je li i kako je kvalitetno obavljeno, tu ti priznajem.
        Svak' u svom fahu.

        ___________________________________________________________________

          08-15-2014 19:13 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..posto ti imas uvjek informacije iz prve ruke zato bi tebi prepustio i tu provjeru

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          08-15-2014 19:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          zorokrik zorokrik is a Male
          samo sto nisam




          Poruka: 1337
          Location: St.Marino

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zar je ovo uopste vazno??Pa i u samom Mostaru ima tona Ana Marija i Vedrana,njihov odabir !Il bi trebali mozda traziti odobrenje on nekakve religijske policije??
          Ako je to njima dobro eto ih tamo!!

          18.gif 25.gif

          ___________________________________________________________________

            bar_dan.gif

            08-15-2014 22:14 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7086
            Location: BiH
            pokretac teme Thread Started by green

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            upravo tako, zorokrik 10.gif

            ___________________________________________________________________

              08-15-2014 22:24 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com