Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Vejzo:

    Raja moram da se prikljuæim i da kažem svoj stav jer ovo sve nema smisla,mene interesuje oni pravi vjernici koji su bili u komunizmu a znam ih jako puno niko im nije nikada branio da budu vjernici, ali bio je takav sistem nemožeš ti biti i vjernik i komunista ili glavom u berbernicu a guzticom u ašæinicu živjeli smo u tom sistemu i tako je to bilo. Danas je sve isto samo na podmukli naæin ako nisi u stranci i ako nisi veliki MUSLIMAN ili SRBIN ili HRVAT nijedna ti nepije vode, niko onda nije dirao pravog vjernika ako se nije petljao u politiku a toga je bilo i onda kuku lele kriv sistem.Liæno u Mostaru je bilo najviše mješanih brakova za vrijeme Juge a ko se rastavio u ratu zbog nacije i vjere e tu nije niti ljubavi niti obraza niti ljudskosti,ovi novopeæeni vjernici eeee ti su najgori pa kako da sada budem vjernik kada mi niko u familiji nije to bio uz veliko poštivanje svakog vjernika ali ako nisi tako odgojen i ako ti je u familiji sve izmješano i svi smo bili samo JUGOSLOVENI kako sada da budem veliki vjernik sve da hoæu neznam ništa što se tiæe molitve, a dali se prije postavljalo pitanje ko si ili šta si što se tiæe vjere i nacije i to mi je bilo najbolje, svi smo samo LJUDI.Veliki pozdrav za sve ljude koji se nedijele na ove ili one.
Vejzo , uz duzno postovanje prema tebi , moram priznati da nemas pojma o Islamu . Zato citaj i uci pa cemo se nekom drugom prilikom , Inshallah , ispricati onako ljudski . Ovo sto ti pricas su samo izlizane floskule izandjalih crvendacha . Ne upucuju na Pravi put ni roditelji ni zena vec Bog , Allah . Nastavicemo drugi put kad malo vise steknes znanja ako Bog da . Prijateljski pozdrav 10.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-06-2014 10:43 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..Sema dacu ti ja tri dunuma zemlje pa se vrati i pocni biznis sa malinama pa izvozi u svedsku ,ali opet ponesi prosjecnu platu da od toga ulazes u biznis
    Ti izgleda nisi ni procitao clanak , ti samo jedno te isto ko papagaj









..de mi napishi kako si ti svatio

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-06-2014 10:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Vejzo
SexNepoznat

Poruka: 16

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Semire veliki pozdrav od pravog Mostarca nije to kako ti misliš samo izlizane fraze ja ti istinu govorim jedino ako nisi živio u Mostaru za vrijeme Juge pa neznaš kako je bilo,a ja da se sada u šezdesetoj bacim na izuæavanje islama i ostalih vjera ma nema šanse i opet kažem uz veliko poštovanje svake vjere ,poznato mi je i drago mi je saznati o istoriji svake nacije i vjere u to sam dobro upuæen,shvati da se ti sa tim rodiš i odgojiš pa tjeraš to dok si živ ali u mojoj familiji nije tako bilo nego samo budi æovjek bilo koje vjere da si bio,puno pozdrava od Vejze.

09-06-2014 11:40 Vejzo is offline Posalji Email za Vejzo Pregledaj poruke od Vejzo Dodaj Vejzo u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Vejzo:

    Semire veliki pozdrav od pravog Mostarca nije to kako ti misliš samo izlizane fraze ja ti istinu govorim jedino ako nisi živio u Mostaru za vrijeme Juge pa neznaš kako je bilo,a ja da se sada u šezdesetoj bacim na izuæavanje islama i ostalih vjera ma nema šanse i opet kažem uz veliko poštovanje svake vjere ,poznato mi je i drago mi je saznati o istoriji svake nacije i vjere u to sam dobro upuæen,shvati da se ti sa tim rodiš i odgojiš pa tjeraš to dok si živ ali u mojoj familiji nije tako bilo nego samo budi æovjek bilo koje vjere da si bio,puno pozdrava od Vejze.
Znaci priznajes svoje neznanje i neces da naucis . E onda o Islamu ne mozes pricati jer ispadas , ne znam kako da ti kazem a da budem kulturan i da postujem tvoju iskrenost , . Evo samo jednu stvar da ti kazem . Imas na hiljade primjera gdje su ljudi pobozni a da su im potomci kafiri i obratno gdje su roditelji boze sacuvaj a potomstvo pobozno . jedan iz Kurana je i Nuhov sin koji osta sa nevjernicima prije potopa ili drugi Ibrahima a.s. otac vjerovao u kipove a Ibrahim a.s. Allahov Poslanik

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane semirizsvemira dana 09-06-2014 u 21:01.

09-06-2014 21:00 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Vejzo
SexNepoznat

Poruka: 16

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ej Semire ja i ti nikako da se razumijemo, ma ko ti je bolan priæao o islamu, pa nemam ja od kuda da ispadnem kada se nigdje nisam niti popeo hahahahh, nisam ti nigdje napisao da ja znam moliti se ili klanjati, ja sam ti napisao da znam sve obiæaje jer sam roðen i živio u Mostaru na Ogradi 23 godine,ja sam ti napisao da cijenim i poštujem svaku vjeru ali ja liæno i moja familija nismo bili vjernici i nevidim šta je u tome loše, jedino šta sam rekao da sada nakon toliko godina i po stare dane okrenem list i postanem vjernik jer danas je to POMODARSTVO i politika tako zahtjeva!!!!!! mislim da nema nikakvog smisla kako vjetar duva da se tako okreæem,meni je najvažnije da sam poslije æitavog belaja koji se desio u bivšoj Jugi ostao æista obraza i nikome nisam zlo niti pomislio a kamoli nanio, kada bi se svi vjernici ponašali kako piše u Kuranu i Bibliji gdje bi nam bio kraj,nikada nebi bilo ovoga zla niti belaja šta nas zadesi u ratu i poslije rata,nego jarane živ i zdrav ti meni bio kao i svi tvoji i veliki pozdrav.

09-11-2014 18:02 Vejzo is offline Posalji Email za Vejzo Pregledaj poruke od Vejzo Dodaj Vejzo u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Vejzo:

    Ej Semire ja i ti nikako da se razumijemo, ma ko ti je bolan priæao o islamu, pa nemam ja od kuda da ispadnem kada se nigdje nisam niti popeo hahahahh, nisam ti nigdje napisao da ja znam moliti se ili klanjati, ja sam ti napisao da znam sve obiæaje jer sam roðen i živio u Mostaru na Ogradi 23 godine,ja sam ti napisao da cijenim i poštujem svaku vjeru ali ja liæno i moja familija nismo bili vjernici i nevidim šta je u tome loše, jedino šta sam rekao da sada nakon toliko godina i po stare dane okrenem list i postanem vjernik jer danas je to POMODARSTVO i politika tako zahtjeva!!!!!! mislim da nema nikakvog smisla kako vjetar duva da se tako okreæem,meni je najvažnije da sam poslije æitavog belaja koji se desio u bivšoj Jugi ostao æista obraza i nikome nisam zlo niti pomislio a kamoli nanio, kada bi se svi vjernici ponašali kako piše u Kuranu i Bibliji gdje bi nam bio kraj,nikada nebi bilo ovoga zla niti belaja šta nas zadesi u ratu i poslije rata,nego jarane živ i zdrav ti meni bio kao i svi tvoji i veliki pozdrav.
Evo opet pricas o vjernicima i Indzilu i Kuranu . 05.gif Cuj pod stare dane . Zena prosle godine primila Islam u 90 godini , belgijanka 10.gif Elhamdullilah , spasila se 10.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-12-2014 19:08 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... jes vala... me's èini da je svih onih prethodnih 89 godina bila u grdnim patnjama.... 13.gif





----------------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2014 14:32 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    ... jes vala... me's èini da je svih onih prethodnih 89 godina bila u grdnim patnjama.... 13.gif





    ----------------------------
Ne znam sta ti je smijesno 21.gif Koji si ti propuh

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-15-2014 18:18 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... taman dobro za tak'e "rijetko popunjene" glavê... imam kroz šta puhat... 13.gif




----------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-15-2014 19:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U Molmeu eksplodirale dvije auto/bombe .
Predio u kojem zive ,Iracani, Bosanci ,i ostali nesvedi navodi na zakljucak
da je poruka strancima ili nespretni mehanicar pomjeso struju ili....
@sema ne daje nikakvo "objasnjenje" il se prodao kao Sved -Olafson,
ko zna zna.

12-21-2014 05:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com