Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Omar Jasika i Marin » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..green i abra mjesate kruske i jabuke ,neki navijaju za Barcelonu od nas neki je mrze a neki za Real ..ali niko ne kaze da je Barcelonin uspjeh BiH nogometa ,jedino ce Hrvati reci da je uspjeh Barcelone jako vazan za Hrvatski fudbal ,sto nema nikakve veze a on je Hrvatski reprenzetativac..Rakitic iga za Barcelonu ..da je slucajno iz BiH onda bi to neko dizo do nebesa i kitio se tudjim perjem ..poenta ove diskusije sto neko veze usjeh cilica za nashu zemlju i to naziva uspjehom BiH tenisa ..Cilic je samo sportista o kojem mozemo pricati jeli bolji od Djokovica ili Federa to je druga stvar .


Ali i Alen Haliloviæ igra za Barcu, i šta sad 04.gif
Gle, fino kažeš, svatko ima pravo nekoga voliti ili ne voliti.
Isto tako, ti smatraj da nije uspjeh BH sporta to, ali ja smatram da jeste, i još dosta ljudi. Èovjek je roðen 30 km od mene, èini mi se normalan, izjave od roditelja su odmjerene. Da je neki šupak koji melje o politici, slika se s Kordiæem i ne znam šta, ne bih ga ni gledao, vjeruj mi.
Ovako, malo mi je šuplja ta prièa, nešto ko Raspudiæ koji ne navija za BiH jerbo su njegovim jadnim roditeljima ugrožena ljudska prava...

09-10-2014 15:38 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja kao mali nisam jeo naranèe jer su dolazile iz Izraela.Izraelci oni su gazili ljudska prava Palestinaca. A dvorište puno djeca iz neosviješæenih familija 02.gif Poslije 48-te stari dugo nije pjevao ruske romanse. Propjevao tek kad je došla demokatija. Sve propjevalo. Ko može sve to slušati ?

09-10-2014 15:52 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:

        citat od vjetar:

      ..green i abra mjesate kruske i jabuke ,neki navijaju za Barcelonu od nas neki je mrze a neki za Real ..ali niko ne kaze da je Barcelonin uspjeh BiH nogometa ,jedino ce Hrvati reci da je uspjeh Barcelone jako vazan za Hrvatski fudbal ,sto nema nikakve veze a on je Hrvatski reprenzetativac..Rakitic iga za Barcelonu ..da je slucajno iz BiH onda bi to neko dizo do nebesa i kitio se tudjim perjem ..poenta ove diskusije sto neko veze usjeh cilica za nashu zemlju i to naziva uspjehom BiH tenisa ..Cilic je samo sportista o kojem mozemo pricati jeli bolji od Djokovica ili Federa to je druga stvar .


    Ali i Alen Haliloviæ igra za Barcu, i šta sad 04.gif
    Gle, fino kažeš, svatko ima pravo nekoga voliti ili ne voliti.
    Isto tako, ti smatraj da nije uspjeh BH sporta to, ali ja smatram da jeste, i još dosta ljudi. Èovjek je roðen 30 km od mene, èini mi se normalan, izjave od roditelja su odmjerene. Da je neki šupak koji melje o politici, slika se s Kordiæem i ne znam šta, ne bih ga ni gledao, vjeruj mi.
    Ovako, malo mi je šuplja ta prièa, nešto ko Raspudiæ koji ne navija za BiH jerbo su njegovim jadnim roditeljima ugrožena ljudska prava...








...Halilovic je Hrvatski sportista ..ima Hrvatsko drzavljanstvo a meni drag i on i Rakitic jer igraju za Barcelonu ..dalje od toga ja Hallovca ni felix sturma ne smatram BiH sportistom

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-10-2014 16:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Posteno govoreæi, Cilic je prijavljen u Monacu, tako da nije ni Hr ni BH sportas, gledajuæi po onom najbitnijem, parama. Ni hrvatski budzet od ovog nema svojih 25% koristi

09-10-2014 17:01 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..po cemu bi ga onda slavili ,po imenu po vjeri ,po krizu ili po fesu .

..ali haj eto da se slozimo oko jedne stvari ,ko voli nekak ga zove kako ko hoce

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-10-2014 17:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

svjetski èovjek, to dokazuje i ova emisija:

    http://www.jutarnji.hr/video--cilic-kod-lettermana--o-ovim-bedastocama-sam-razmisljao-tokom-finala--/1218942/

___________________________________________________________________

    09-10-2014 17:19 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ko je felix sturm

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    09-10-2014 18:07 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pravimostarac:

      ko je felix sturm


    Mostarac, Adnan Æatiæ



    bivši svjetski prvak u svojoj kategoriji

    ___________________________________________________________________

      09-10-2014 18:24 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

            citat od pravimostarac:

          ko je felix sturm


        Mostarac, Adnan Æatiæ



        bivši svjetski prvak u svojoj kategoriji


      ok

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      09-10-2014 18:43 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Damir Džumhur prošao u treæe kolo Roland Garrosa i igrat æe protiv velikog Rogera Federera.

      Veæ je zaradio 172 000 KM u ova dva kola i uradio nestvaran rezultat, za bosanskohercegovaèke teniserske pojmove. 10.gif

      ___________________________________________________________________

        05-27-2015 19:20 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2847
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        05-27-2015 20:36 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com