Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » POKIDANE VEZE » prowel 2/ ko je ubihuzurio » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

prowel 2/ ko je ubihuzurio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj nije vise fazon ,toliko covjeka nema da se javi a niko ni da se "pocese po prknu"pa niti ko od ovih glavnokomandujucih pa da kazu sta nam je to sa prowelom, jel sve ok, dze je ba zapelo, treba li i moze li se sta pomoci ako treba itd.Stvarno nije fazon,a ako se zainatio -to je druga stvar.
Nek se samo zdravo a sve ostalo u PM. 07.gif

10-13-2014 23:20 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

rekao je u jednoj raspravi da više neæe dolaziti na forum... nisam ga tada ozbiljno shvatio 21.gif

a ima jedna fejzbuk grupa gdje se mnogi izbjeglice sa foruma javljaju 07.gif

___________________________________________________________________

    10-13-2014 23:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar
    pokretac teme Thread Started by STECAK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      rekao je u jednoj raspravi da više neæe dolaziti na forum... nisam ga tada ozbiljno shvatio 21.gif

      a ima jedna fejzbuk grupa gdje se mnogi izbjeglice sa foruma javljaju 07.gif



    Izgleda da ovo vrijeme na njega utjece bas plaho .Malo malo pa se ubihuzuri .
    Miholje ljete je krivo za sve nedace.

    09-18-2017 00:09 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar
    pokretac teme Thread Started by STECAK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A di nam je Boza???

    09-18-2017 00:12 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    RE: prowel 2/ ko je ubihuzurio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pasha ...Pitanje tebi kao moderatoru. Da li se mozhe na ovoj temi pisati neshto shto nije vezano za temu ? Ja shvaæam Raspali kao neshto shto mozhesh proizvoljno tumachiti kako nekome pashe.
    Mozhda grijeshim. Hvala unaprijed.



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-17-2017 u 23:28.

    10-17-2017 23:27 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    RE: prowel 2/ ko je ubihuzurio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

      Pasha ...Pitanje tebi kao moderatoru. Da li se mozhe na ovoj temi pisati neshto shto nije vezano za temu ? Ja shvaæam Raspali kao neshto shto mozhesh proizvoljno tumachiti kako nekome pashe.
      Mozhda grijeshim. Hvala unaprijed.



      -


    hajde odgovorit cu ti jos ovaj put mada smatram ovo kao neku tvoju zezanciju
    mozes pisati sve dok pokretac ne stavi zvjezdice i trazi da se offovi ociste

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    10-18-2017 07:45 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala na odgovoru.


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-18-2017 u 17:16.

    10-18-2017 17:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com