Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Seselj na slobodi.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Period od 1945 do 1990 je najduzi period bez rata na prostorima bivse YU!
A ono sto abra napisa,100% je u pravu!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

11-16-2014 00:15 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zadnji stotinjak godina prosjek godina od ratova na balkanu je nesto manje od 30 ,ne racunajuci ove posle ratne godine ,mada do tog prosjeka ima josh sedam osam godina tako da nije iskljuceno josh uvjek da ih nece ni biti u tome prosjeku ,volio bih da se taj prosjek pomakne u korist mira

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 11-16-2014 u 00:22.

11-16-2014 00:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kako nam ovo nema sema da kaze koju pametnu 19.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-16-2014 01:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    O-bHeKEzqjo

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-16-2014 12:50 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od refleksija:

    ja mu zelim mnogo duze patnje, 6 mjeseci je malo....
    a sto se tice haga...iskreno....pratila sam jedno vrijeme sudjenje i moj komentar je bio da ce ga pustiti na kraju....toliko godina mu sude i jos nisu u stanju da iznesu predusu je li kriv ili nije...samim tim, hag je izgubio kredibilitet...drzati nekog 10 godina u pritvoru (ma o kome da je rijec) a ne donjeti presudu je van svake pameti....i onda dobijemo ovakvu situaciju...ljudi isfrustrirani, hag ismijan, pravda nezadovoljona...
    ovo sto on prica je cisto malo dizanje prasine i podizanje repa njegovima radikalistima aka nacistima...
    iskreno, ne sekiram se mnogo zbog njegovih izjava...



Blago tebi pa se ne sekiraš, jer ... ne znam, samo kad pomislim na sve žrtve one mržnje koju ovaj lik i dalje sije...

Inaèe, u svom postu ko da si mi misli izvukla iz glave...



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 11-16-2014 u 16:40.

11-16-2014 16:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@stari grad...ne sekiram se za njegovu vijest o pustanju a posebno ne za ono sto propagira i pokusav da uradi...znam ko je i sta je uradio...ali znas sto se ne sekiram za svu tu medijsku paznju koju je dobio zbog pustanja iz haga... evo zasto

ja ti se svaki dan sekiram oko doktora ovdje i naseg zdravstvenog sistema...pokusavam kao ljudsko bice koje zivi ovdje u Mostaru da se zaista osjecam takvom...ucim medicinske sestre da nije moj posao da mami namjestam krevet...govoorim doktorima da su obavezni imati termin kada ce informisati clanove porodice o stanju i nastavku ljecenja...govorim da se ne mogu odnositi prema ljudima kao da su stoka...medicinskim sestrama demonstriram kako se krevet spusta, dize itd jer one ne znaju...onda prodjem pored egipatskog sela jel...svaki dan...pa onda mi djavo ne da mira i tu se plekam (jesam neko zabadalo)....pa pricam, pitam sta treba popraviti...sta se moze uciniti...mozda sam ja mahnita...ali mene zaista jedan seselj ne sekira...brinem se o sadasnjosti...svojoj okolini...ono sto svaki dan gledam, vidim...to me sekira i to znam da mogu promijeniti....mogu barem pokusati...a seselja ne mogu promijeniti ni ti ni ja...mozda je seselj neka meni nedokuciva tematika...ja se bavim osnovnim primarnim ljudskim ponasanjem...tipa: nauciti tetu u BH telecomu da se ne kaze sto TRIDES ili da mi barem odgovori kad joj kazem dobar dan....eto...ne znam...mozda sam ters u pm...pa mi svasta nesto smeta...
proslost ne treba zaboraviti niti rat (ne nemili dogadjaj, cuj nemili dogadjaj ili sranje sto nam se desilo), rat i svu nejgovu ruznocu niko ko je prezivio ne moze i ne smije zaboraviti....ne smije se zaboraviti ni taj seselj ni cinjenica da takvi monstrumi hodaju medju nama jos uvijek (mislim, hellou....zivim u mostaru)...ali ono sto ja ne dozvoljavam (vracam se na ono ne sekiranje) je da mi oni oduzmu malo onoga sto me cini ljudskim bicem...humanost...to ne dam...jer uzueli su sve ostalo...kad covjek prestane da se osjeca kao covjek postaje upravo kao ovaj sestelj...ne dam nikome...zivim u sadasnjosti i malo blizoj buducnosti...koliko mogu nesto promijeniti mogu...ne grizem se kad ne mogu...ali svo to pokusavanje me podsjeca da sam jos uvijek ljudsko bice...
sorry na dugom postu, Stari grad malo sam vise uopsteno pisala...nije se bas cijeli post na repliku tebi odnosio

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    11-17-2014 13:28 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    EDIT: i upravo ova medijska paznja koju on dobija je usmjerena na nacin...budite zivotinje...mediji su cudo sredstvo za hipnozu masa

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      11-17-2014 13:30 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jel' Seselj pandrkno vec

      11-18-2014 00:05 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Utrka sa vremenom se nastavlja .karcinom il' pemzija -ko ce biti brzi .???
      Seselj zatrazio peMzijo od BiH ,na koju kaze da ima pravo,bas isto kao sto je i Goring dobijao
      od mjesne zajednice Donji Nu(i)nberg.
      'taces "c'ojek" ima pravo u drzavi u kojoj samo lopovi, kriminalci , sljam i bagra ima pravo imaju i ostali al' dok to svoje "pravo" istjeraju ima da ih kosta zivaca ,para i pameti. 21.gif

      12-05-2014 23:32 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ovo je vrhunac perverzije.

      a ja se ne bi iznenadio da dobije penziju.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-08-2014 19:15 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..po zakonu o radnom stazu koji je ostvario na teritoriji BIH ima pravo ,sad jeli amoralno sigurno da jeste a tome je doprinjeo uveliko i Haski tribunal ,11 godina da ga nisu u stanju bili osuditi je ispod svih svjetskih standarda pravde i pravosudja

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      12-08-2014 21:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      njega sljeduje boracka penzija 23.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      12-09-2014 21:03 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Boza Boza is a Male
      moforaja




      Poruka: 4600
      Location: ni na nebu ni na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Koliko ih samo prima boracke penzije a srusili su mostarske mahale i sokake i pobili stotine civila 13.gif
      Nije jedini ima ih ko pljeve,neke hapse sirom bivse drzave

      12-09-2014 21:26 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sinocnji intervju na face tv 21.gif


        https://www.youtube.com/watch?v=w3VCdE1Q9NA

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      12-21-2014 14:50 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com